DeRYaLı GüNLeR
Forumumuzdan Faydalanmak icin Üye Olun.. (:

Üye olduktan sonra katilimci olun ki sizleri yakindan taniyalim, bunun icin kendinizi tanitmak ve paylasimci olmak yeterli olucaktir..

DeRYaLı GüNLeR Yönetimi.. (;

Hoşçakal
DeRYaLı GüNLeR
Forumumuzdan Faydalanmak icin Üye Olun.. (:

Üye olduktan sonra katilimci olun ki sizleri yakindan taniyalim, bunun icin kendinizi tanitmak ve paylasimci olmak yeterli olucaktir..

DeRYaLı GüNLeR Yönetimi.. (;

Hoşçakal
DeRYaLı GüNLeR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DeRYaLı GüNLeR

DeRYaLı GüNLeR Sitesine Hoşgeldiniz. Daha Fazlası için Üye Olun ...

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapDikkat bunlar erkekleri çıldırtıyor! Kayitol

Dikkat bunlar erkekleri çıldırtıyor!

4 posters
YazarMesaj
ADMİNE
Forum Sorumlusu
Forum Sorumlusu
ADMİNE

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 13/10/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1767
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 580
Puan Puan : 3484

Dikkat bunlar erkekleri çıldırtıyor! Empty
MesajKonu: Dikkat bunlar erkekleri çıldırtıyor!   Dikkat bunlar erkekleri çıldırtıyor! EmptyPtsi Şub. 08, 2010 1:52 pm

*Erkekler her şeyden önce kadının kadınsılığını, yumuşaklığını önemsiyorlar. Kesinlikle erkekleşmiş kadınlardan hoşlanmıyorlar.

*Erkeklerin fikir birliğietmişçesine karşı çıktıkları bir başka nokta ise kadınlar tarafından "yolunacak kaz" yerine konulmaları,İşte buna kesinlikle dayanamıyorlar.

*Bu arada erkekler dünyasında aşırı makyajlı, aşırı takılı kadınlar da out!

*Erkek sporları ile uğraşan kadınlar da beğenilmiyor.

*Çelişkili gibi görünse de erkekler ezik, fedakâr kadınlardan hoşlanmıyorlar. Otoriter kadın da erkekler dünyasında prim yapmıyor.

*Şarhoş kadınlar onlar için çekilmez.Ölçüyü kaçırmamak onlar için önemli bir ölçü!

*Giydiğini yakıştırmayan kadınlar da itici bulunuyor.

*Her alanda kendileri ile yarışan kadınlarda erkeklerin dayanamadıklarından...

*Rüküş tabir edilen çorabı kaçık, eteğisökük kadınlara pek şans vermiyorlar.

*İlginçtir, kadınlar tarafından dağınıklıkla suçlanan erkekler de dağınık kadınlardan hoşlanmıyor.

*Koku, erkeklerin en fazla takıldıkları konulardan biri. Nefis kokan kadınlara bayılan erkekler, kötü kokan kadınları itici buluyorlar.

*Aşırı sinirlenip bağıran, çağıran kadınlar da ilgi görmüyor.

*Erkekler, yanlarındaki kadının başka erkeğe ilgi göstermesine ise hiç mi hiç katlanamıyorlar.

*Kendi uğraşlarını küçümseyen kadınlara da erkekle tepki duyuyor.

*Erkeklerin kusurlarını ve hatalarını sık sık gündeme getiren kadınlar out!

*Sürekli alışveriş yapan kadınların da pek tutulmadığını söyleyelim.

*Erkekleri dedektif gibi takip eden kadınlar da erkekleri çıldırtıyor.

*Kadın hakları savunucuları ise herkesçe malum erkeklerin en dayanamadıklarından

*Kendilerini babaları, erkek kardeşleri ya da eski sevgilileri ile kıyaslayan kadınlara pek sıcak bakmıyorlar.

*Aşırı kıskanç kadınlar da erkeklerin tüylerini diken diken ediyor.

*Soğuk kadınlar da erkekleri buz gibi soğutuyor.

*Paralarının hesabının sorulması yine erkeklerin dayanamadıklarından...

*Erkeklerin en sinir olduğu davranışlarının başında da kadınların ufacık şeyleri abartmaları geliyor.

*Kadınların en küçük olaylarda bile hemen gözyaşlarına boğulmaları erkekler tarafından tehlikeli silahlardan biri sayılıyor.

*Kadınların giyimleri, makyajları ve saçları ile uğraşmaları da erkeklerin anlam veremediklerinden...

*Uzun tırnaklar genellikle erkeklerin çok hoşlanmadıkları kadın süslerinden biri.

*Çapkınlık kesinlikle erkeklerin tekelinde kalması gereken bir özellik olarak algılanırken, çapkın kadınlardan erkekler ciddi biçimde korkuyorlar
Admin
Forum Sorumlusu
Forum Sorumlusu
Admin

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/05/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 996
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 196
Puan Puan : 2558

MesajKonu: Geri: Dikkat bunlar erkekleri çıldırtıyor!   Dikkat bunlar erkekleri çıldırtıyor! EmptyPtsi Şub. 08, 2010 3:56 pm

KENDİMDEN SÖYLEMEK GEREKIRSE 1 TANE BILE YANLIS GÖRMEDIM
hEPSİ Doğrudur...
Adminem araştırman güzel vallahi Hani Üniv. mezuniyet için bu konu tez olunursa bence bakmadan 100 verılecek nedenler tebrıkler
ADMİNE
Forum Sorumlusu
Forum Sorumlusu
ADMİNE

MesajKonu: Geri: Dikkat bunlar erkekleri çıldırtıyor!   Dikkat bunlar erkekleri çıldırtıyor! EmptyPtsi Şub. 08, 2010 4:02 pm

Bu gibi konularda fazla araştırmacı olduğum doğrudur...Haklısın ünv.mezuniyeti için bu konu tez olarak hazırlanırsa 100 verilebileneceğinin kanısınmdayım bende...

Erkeklerin şifresini galiba iyi çözüyorum... Dikkat bunlar erkekleri çıldırtıyor! 521
Admin
Forum Sorumlusu
Forum Sorumlusu
Admin

MesajKonu: Geri: Dikkat bunlar erkekleri çıldırtıyor!   Dikkat bunlar erkekleri çıldırtıyor! EmptyPtsi Şub. 08, 2010 7:54 pm

DEVAM EDERSEN YILIN KADINI OLACAKSIN KITAP CIKAR YOK SATARSIN
sebil
Amatör Üye
Amatör Üye
sebil

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 17/11/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 404
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 48
Puan Puan : 641

MesajKonu: Geri: Dikkat bunlar erkekleri çıldırtıyor!   Dikkat bunlar erkekleri çıldırtıyor! EmptyPtsi Şub. 08, 2010 9:48 pm

Neyseki bu özelliklerimizi evlenmeden önce kimse görmüyor Dikkat bunlar erkekleri çıldırtıyor! 76848
Admin
Forum Sorumlusu
Forum Sorumlusu
Admin

MesajKonu: Geri: Dikkat bunlar erkekleri çıldırtıyor!   Dikkat bunlar erkekleri çıldırtıyor! EmptyPtsi Şub. 08, 2010 10:37 pm

ben gördum evlenınce yada flörtüm olunca çok dıkkatlı olacam dıyecem ama zaten bırı var cok sukur ondada bu huylat yok sözumden cıkmıyoo
ADMİNE
Forum Sorumlusu
Forum Sorumlusu
ADMİNE

MesajKonu: Geri: Dikkat bunlar erkekleri çıldırtıyor!   Dikkat bunlar erkekleri çıldırtıyor! EmptyPaz Şub. 28, 2010 12:54 am

Admin demiş ki:
ben gördum evlenınce yada flörtüm olunca çok dıkkatlı olacam dıyecem ama zaten bırı var cok sukur ondada bu huylat yok sözumden cıkmıyoo

Senin sözünden çıkmaması acaba senden korkusundanmı buda merak konusu tabiii Dikkat bunlar erkekleri çıldırtıyor! 369812
piko1
Yardımcı Admin

Yardımcı Admin
piko1

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/10/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1185
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 77
Puan Puan : 1479

MesajKonu: Geri: Dikkat bunlar erkekleri çıldırtıyor!   Dikkat bunlar erkekleri çıldırtıyor! EmptyPaz Şub. 28, 2010 1:56 pm

Admin
Forum Sorumlusu
Forum Sorumlusu
Admin

MesajKonu: Geri: Dikkat bunlar erkekleri çıldırtıyor!   Dikkat bunlar erkekleri çıldırtıyor! EmptyPaz Şub. 28, 2010 6:47 pm

HasretimSana demiş ki:
Admin demiş ki:
ben gördum Dikkat bunlar erkekleri çıldırtıyor! 945204 evlenınce yada flörtüm olunca çDikkat bunlar erkekleri çıldırtıyor! 978403 dıkkatlı olacam Dikkat bunlar erkekleri çıldırtıyor! 945204 dıyecem ama zaten bırı var cok sukur ondada bu huylat yok sözumden cıkmıyoo Dikkat bunlar erkekleri çıldırtıyor! 945204

Senin sözünden çıkmaması acaba senden korkusundanmı buda merak konusu tabiii Dikkat bunlar erkekleri çıldırtıyor! 369812

neyden bilmıyorum ama sevgısınden Dikkat bunlar erkekleri çıldırtıyor! 776586

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bunlar harika...
» bunlar harika
» Güneş çarpmasına dikkat
» Yaz aylarında ishale dikkat
» Kızartmalık yağa dikkat!