DeRYaLı GüNLeR
Forumumuzdan Faydalanmak icin Üye Olun.. (:

Üye olduktan sonra katilimci olun ki sizleri yakindan taniyalim, bunun icin kendinizi tanitmak ve paylasimci olmak yeterli olucaktir..

DeRYaLı GüNLeR Yönetimi.. (;

Hoşçakal
DeRYaLı GüNLeR
Forumumuzdan Faydalanmak icin Üye Olun.. (:

Üye olduktan sonra katilimci olun ki sizleri yakindan taniyalim, bunun icin kendinizi tanitmak ve paylasimci olmak yeterli olucaktir..

DeRYaLı GüNLeR Yönetimi.. (;

Hoşçakal
DeRYaLı GüNLeR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DeRYaLı GüNLeR

DeRYaLı GüNLeR Sitesine Hoşgeldiniz. Daha Fazlası için Üye Olun ...

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapVe birkez daha kaybettim... Kayitol

Ve birkez daha kaybettim...

2 posters
YazarMesaj
ADMİNE
Forum Sorumlusu
Forum Sorumlusu
ADMİNE

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 13/10/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1767
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 580
Puan Puan : 3484

Ve birkez daha kaybettim... Empty
MesajKonu: Ve birkez daha kaybettim...   Ve birkez daha kaybettim... EmptyCuma Kas. 27, 2009 12:24 am

Ne zaman masum bir bakışa takılsa keskinliğinden utanır gözlerim, kırılır sivri uçları. Yavaşça yere doğru iner, göz bebeklerimdeki yangınlar bir bir söner. Durulur sesim, utangaç bir melodiye dönüşür her cümlem.

Ve tekerrürden bir girdaptır; küçük, dört duvar odamda çalan hüzünlü şarkıların hatırlatışı seni bana. Kanıma dokunur yokluğun. Seni unutturacak bir düş beklerim uykularda. Rüyalarıma düşse yolun ne zaman; canım yanar.

Ve anlarım ki; geceler kaçış değil yokluğundan..

Bazen sebepler ararım kendime seni unutmak için. Sahte sevda masalları anlatırım, yokluğunu uyutmak için. İçinde hapsolduğun kalbimin kilidine anahtar olur diye baktığım gözler, nafile uğraş..

Her gece karanlık çöktüğünde, kapandığımda küçük odama, yalnızlık hüzünlü şarkılar çalmaya başlayacak yine. Ve düşeceksin aklıma. Ve canım acıyacak. Belki gözlerim dolacak.

Ve sen.. Yine gelmeyeceksin..

Ve sen.. Yine bilmeyeceksin.

Bulutların üstünde, Kaf Dağı'nın zirvesindeki zavallı aklım ve çaresizliklerden çareler yaratabileceğine her daim inanan o ( müthiş!) mantığım. Hadi gelinde çıkarın beni bu işin içinden. Hani o çok kendine güvenen ''ben!!'' çık çıkabilirsen saplandığın bu bataktan.

Bîçare yüreğim; işte o çok istediğin enginliğe ulaştın.

Düşünmeden daldığın bu derinlerden nasıl çıkacaksın şimdi? Sonu yok bu batışın. Kanatsız uçmak isteyen umudum. Asıldığın son dalda kopmak üzere. Şimdi ne yapacaksın?

Her daim kapını açık tuttuğun hüzün, mutsuzluğuda koluna takıp yerleştiğinde odana ne halt yiyeceksin bay mükemmel?

Kabul et.

Kaybettin..

En son HasretimSana tarafından Paz Kas. 29, 2009 4:45 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
yubame
Kadıncamoderatör

Kadıncamoderatör
yubame

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 20/11/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 280
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 47
Puan Puan : 375

MesajKonu: Geri: Ve birkez daha kaybettim...   Ve birkez daha kaybettim... EmptyPaz Kas. 29, 2009 4:25 pm

canım arkadaşım emeğine sağlık çok güzeldi etkileyiciydi....
ADMİNE
Forum Sorumlusu
Forum Sorumlusu
ADMİNE

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 13/10/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1767
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 580
Puan Puan : 3484

MesajKonu: Geri: Ve birkez daha kaybettim...   Ve birkez daha kaybettim... EmptyPaz Kas. 29, 2009 4:46 pm

Teşekkür ederim canım beğenmene sevindim...

Ve birkez daha kaybettim...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bugün Bir Yakınımı Kaybettim
» bir tanae daha tığ işi
» Daha önce çok anlatıldı böyle
» DAHA YAKINDAN TANIYALIM...
» Akıllı iple bir yelek daha.