DeRYaLı GüNLeR
Forumumuzdan Faydalanmak icin Üye Olun.. (:

Üye olduktan sonra katilimci olun ki sizleri yakindan taniyalim, bunun icin kendinizi tanitmak ve paylasimci olmak yeterli olucaktir..

DeRYaLı GüNLeR Yönetimi.. (;

Hoşçakal
DeRYaLı GüNLeR
Forumumuzdan Faydalanmak icin Üye Olun.. (:

Üye olduktan sonra katilimci olun ki sizleri yakindan taniyalim, bunun icin kendinizi tanitmak ve paylasimci olmak yeterli olucaktir..

DeRYaLı GüNLeR Yönetimi.. (;

Hoşçakal
DeRYaLı GüNLeR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DeRYaLı GüNLeR

DeRYaLı GüNLeR Sitesine Hoşgeldiniz. Daha Fazlası için Üye Olun ...

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapüzgünüm anne seni çok seviyorum Kayitol

üzgünüm anne seni çok seviyorum

+6
iNadina_Gulumse79
1964anne
ADMİNE
Admin
piko1
Amine
10 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Amine
Amatör Üye
Amatör Üye
Amine

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/10/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 419
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 25
Puan Puan : 578

üzgünüm anne seni çok seviyorum Empty
MesajKonu: üzgünüm anne seni çok seviyorum   üzgünüm anne seni çok seviyorum EmptyÇarş. Ekim 28, 2009 10:03 pm

Annem benim anneciğim seni çok seviyorum keşke bunu sana daha önce söyleseydim ama

ama sen buna izin vermezdinki yağcılık yalakalık yapmayın derdin sevgiyi içinde yaşayan ve

dışarı belli etmeyen sert mizaçlı birisin şimdi sana anneciğim seni seviyorum desem anlamassın anlayamazsın çünkü rahatsızlığın verdiği bilinç kaybı buna imkan vermiyo annem anneciğim canım benim seni eskiden çok severdimya şimdi daha çok seviyorum aramızda olman seni çoooook

seviyorum anneciğim
piko1
Yardımcı Admin

Yardımcı Admin
piko1

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/10/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1185
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 77
Puan Puan : 1479

MesajKonu: Geri: üzgünüm anne seni çok seviyorum   üzgünüm anne seni çok seviyorum EmptyÇarş. Ekim 28, 2009 11:16 pm

evet bacım annesizlik çooooook zor ama ölümlü dünya canım hiç bir şey gelmiyor elden rabim annene acil şifalar versin
Admin
Forum Sorumlusu
Forum Sorumlusu
Admin

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/05/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 996
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 196
Puan Puan : 2558

MesajKonu: Geri: üzgünüm anne seni çok seviyorum   üzgünüm anne seni çok seviyorum EmptyÇarş. Ekim 28, 2009 11:37 pm

Acil Şifalar dılıyoruz canım
Geçmiş Olsun Dualarımız Insallah KABUL OLUR
ıNSALLAH ANNECIGIN IYILESIR

üzgünüm anne seni çok seviyorum 3026
Amine
Amatör Üye
Amatör Üye
Amine

MesajKonu: Geri: üzgünüm anne seni çok seviyorum   üzgünüm anne seni çok seviyorum EmptyPerş. Ekim 29, 2009 12:55 am

razı olsun sizden çok teşekkür ederim rabbimden dileğim annemi eskisi gibi aramızda başımızda görmek dua edin arkadaşlar hayırlısıyla atlatsın anneciğim bu günleri ve kimseye üzüntülü kederli günler yaşatmasın
piko1
Yardımcı Admin

Yardımcı Admin
piko1

MesajKonu: Geri: üzgünüm anne seni çok seviyorum   üzgünüm anne seni çok seviyorum EmptyPerş. Ekim 29, 2009 11:44 am

aminecim senin yaşadıklarını yaşadım canım çokkkkkkkkkkkk zor senin çektiğin üzüntüyü çok iyi anlıyorum rabim gayret versian kuvet versin üzgünüm anne seni çok seviyorum 354894
ADMİNE
Forum Sorumlusu
Forum Sorumlusu
ADMİNE

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 13/10/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1767
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 580
Puan Puan : 3484

MesajKonu: Geri: üzgünüm anne seni çok seviyorum   üzgünüm anne seni çok seviyorum EmptyPerş. Ekim 29, 2009 12:07 pm

Geçmiş olsun öncelikle...Bizlerin baş tacıdır onlar,ben annemsiz bir hayat düşünemiyorum başım ne zaman derde girse bu yaşıma gelmeme rağmen hala benim için çırpınır durur..yüce rabbim onları başımızdan eksik etmesin....Düşünmesi bile beni korkutuyor...
Dualarım annenle birlikte..Tekrardan geçmiş olsun...
1964anne
Yeni Üye
Yeni Üye
1964anne

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/10/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 24
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 2
Puan Puan : 37

MesajKonu: Geri: üzgünüm anne seni çok seviyorum   üzgünüm anne seni çok seviyorum EmptyPerş. Ekim 29, 2009 12:07 pm

merhaba amine arkadaşım annecinmi rahatsız çok uzuldum çok geçmiş olsun bende bilirim çok zordur
piko1
Yardımcı Admin

Yardımcı Admin
piko1

MesajKonu: Geri: üzgünüm anne seni çok seviyorum   üzgünüm anne seni çok seviyorum EmptyPerş. Ekim 29, 2009 4:42 pm

hasretim sana canım aynen senin gibi diyiyordum düşünmesi bile çok kötü ama şu anda anesizliği yaşıyorum bir yıl oldu kaybedeli dünayam karanlık içimin karanlığı dışarsını karatıyor canım çok zor ama yaşıyoruz ölümlü dünya geldik zaman gelince gidecez rabim sabrınıda veriyor canım gerçekten çok zor başına gelmeyen bilmez
Amine
Amatör Üye
Amatör Üye
Amine

MesajKonu: Geri: üzgünüm anne seni çok seviyorum   üzgünüm anne seni çok seviyorum EmptyPerş. Ekim 29, 2009 5:17 pm

inşallah yarın annemi taburcu ediyolar eve getirecez bir aksilik olmazsa Allahım onu bize bağışladı ama arkadaşlar anneciğim eskisi gibi değil yani bilemiyorum yemesi içmesi kesildi nefes alıpverişi değişti serumla besleniyo
Allahım hayırlısını versin dayanmak çok güç beni anladığınızı umuyorum derdimi sıkıntımı sizlerle paylaşmak içimi döküp rahatlamak istedim hakkınızı helal edin arkadaşlar
Admin
Forum Sorumlusu
Forum Sorumlusu
Admin

MesajKonu: Geri: üzgünüm anne seni çok seviyorum   üzgünüm anne seni çok seviyorum EmptyPerş. Ekim 29, 2009 5:59 pm

Helal olsun Aminecim...
piko1
Yardımcı Admin

Yardımcı Admin
piko1

MesajKonu: Geri: üzgünüm anne seni çok seviyorum   üzgünüm anne seni çok seviyorum EmptyPerş. Ekim 29, 2009 10:59 pm

helal olsun canım hiç çekinmeden bizlerle paylaşabilirisn canım her zaman
ADMİNE
Forum Sorumlusu
Forum Sorumlusu
ADMİNE

MesajKonu: Geri: üzgünüm anne seni çok seviyorum   üzgünüm anne seni çok seviyorum EmptyCuma Ekim 30, 2009 12:08 am

Helal olsun canım...Dertler paylaştıkça azalır...
iNadina_Gulumse79
Yeni Üye
Yeni Üye
iNadina_Gulumse79

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 14/10/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 38
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 0
Puan Puan : 51

MesajKonu: Geri: üzgünüm anne seni çok seviyorum   üzgünüm anne seni çok seviyorum EmptyCuma Ekim 30, 2009 12:54 pm

içimde uhte kaldı hep

nerde sarılan anne kız yada anneciğim kızım dıye konuşmalarını görsem içim bı tuhaf olur ben anneme anneciğim deyıpte sarılıp koklamadım bayramlar hariç elını öpmedım oda benı

şimdı kızlarıma hergun sevdiğimi söyleyıp efalarca öpuyorum

biz anneler lütfen özellıkle kız çocuklarımıza sarılalaım öpelım onları sevdiğimizi söyleyelım

ben annemı sevıyorum ve bılıyorum oda benı sevıyor ama nolurduki aradakı mesafeyı kaldırsaydı
senı çok ıyı anloyorum amine
geçmiş olsun
piko1
Yardımcı Admin

Yardımcı Admin
piko1

MesajKonu: Geri: üzgünüm anne seni çok seviyorum   üzgünüm anne seni çok seviyorum EmptyCuma Ekim 30, 2009 12:59 pm

anne kız arasında nasıl mesafe olabilirki canım ben babamı 4 yaşında aybetmişim hiç hatırlamıyorum ne savgisini nede yokluğunun üzüntüsünü yaşadım ama annnem ah annecim o çok mükemmel bir anneydi belkide ondan bu kadar acı çekiyorum anne varken onun sevgisini yaşammak buda zor canım
Amine
Amatör Üye
Amatör Üye
Amine

MesajKonu: Geri: üzgünüm anne seni çok seviyorum   üzgünüm anne seni çok seviyorum EmptyCuma Ekim 30, 2009 4:31 pm

çok şükür bugün annemi eve getirdik biraz daha iyicene eskisinden daha çok itinalı bakım istiyo daha dikkatli olmamız gerekiyoolsun bu kadarıda Allahım çok büyük çooook
piko1
Yardımcı Admin

Yardımcı Admin
piko1

MesajKonu: Geri: üzgünüm anne seni çok seviyorum   üzgünüm anne seni çok seviyorum EmptyCuma Ekim 30, 2009 5:27 pm

çok sevindim bacım bizi haberdar et
Admin
Forum Sorumlusu
Forum Sorumlusu
Admin

MesajKonu: Geri: üzgünüm anne seni çok seviyorum   üzgünüm anne seni çok seviyorum EmptyCuma Ekim 30, 2009 7:35 pm

Allaha Şükürler Olsun İyi Olsun da başka bir şey istemiyoruz Tüm Hastalara İnşallah Şifa versin Yüce Mevla
ADMİNE
Forum Sorumlusu
Forum Sorumlusu
ADMİNE

MesajKonu: Geri: üzgünüm anne seni çok seviyorum   üzgünüm anne seni çok seviyorum EmptyCuma Ekim 30, 2009 7:38 pm

Annenin iyi olmasına sevindim canım...Dualarım sizinle....
sahrayolu
Yeni Üye
Yeni Üye
sahrayolu

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 24/10/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 31
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 0
Puan Puan : 38

MesajKonu: Geri: üzgünüm anne seni çok seviyorum   üzgünüm anne seni çok seviyorum EmptyC.tesi Ekim 31, 2009 10:09 am

rabbim şifa versin amineciğim umarım tez zaman da sağlığına kavuşur üzgünüm anne seni çok seviyorum 354894
Amine
Amatör Üye
Amatör Üye
Amine

MesajKonu: Geri: üzgünüm anne seni çok seviyorum   üzgünüm anne seni çok seviyorum EmptyC.tesi Ekim 31, 2009 1:09 pm

iyi dilekleriniz için teşekkürler arkadaşlar şimdi çok daha iyi annem rabbim bütün hastalara şifalar versin üzgünüm anne seni çok seviyorum 841472
NEŞELİ
Azimli üye
Azimli üye
NEŞELİ

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 16/11/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 722
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 38
Puan Puan : 1045

MesajKonu: Geri: üzgünüm anne seni çok seviyorum   üzgünüm anne seni çok seviyorum EmptyÇarş. Ara. 02, 2009 12:45 am

geçiş olsun amine bir ben varım sanırdım annesi uzak olan bende anneme yaklaşamam çünkü izin vermezdi evlendim şimdi yaklaşmak istiyo şimdide ben yakınlaşamıyorum anne sevgisini tadamamak çok zor sizi anlıyorum bende yaşadım ama biricik babam vardı o bana yetiyo
piko1
Yardımcı Admin

Yardımcı Admin
piko1

MesajKonu: Geri: üzgünüm anne seni çok seviyorum   üzgünüm anne seni çok seviyorum EmptyÇarş. Ara. 02, 2009 12:19 pm

NEŞELİ demiş ki:
geçiş olsun amine bir ben varım sanırdım annesi uzak olan bende anneme yaklaşamam çünkü izin vermezdi evlendim şimdi yaklaşmak istiyo şimdide ben yakınlaşamıyorum anne sevgisini tadamamak çüzgünüm anne seni çok seviyorum 978403 zor sizi anlıyorum bende yaşadım ama biricik babam vardı o bana yetiyo
nasıl oluyor şaşıyorum nası bir anne evladına ilgi göstermez evladına sevgisini yaşatmaz üzgünüm anne seni çok seviyorum 5149 oluyormuş malesef üzgünüm anne seni çok seviyorum 785201
yubame
Kadıncamoderatör

Kadıncamoderatör
yubame

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 20/11/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 280
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 47
Puan Puan : 375

MesajKonu: Geri: üzgünüm anne seni çok seviyorum   üzgünüm anne seni çok seviyorum EmptyÇarş. Ara. 02, 2009 7:57 pm

canım benimallahtan acil şifa diliyorum anne sizlerede rabbimden sabır diliyorum.umarım en en kısa zamanda eski sağlığına kavuşur....butün dualarımızda annenle
Amine
Amatör Üye
Amatör Üye
Amine

MesajKonu: Geri: üzgünüm anne seni çok seviyorum   üzgünüm anne seni çok seviyorum EmptyPerş. Ara. 03, 2009 10:26 am

yorumlarınız için çok teşekkürler ederim arkadaşlar annemin eski sağlığına kavuşması için ancak bir mucize gerek Allahın bileceği bişey bunada şükür deyip elimizden geldiğince bakıyoruz
Meva
Amatör Üye
Amatör Üye
Meva

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 16/11/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 118
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 13
Puan Puan : 133

MesajKonu: Geri: üzgünüm anne seni çok seviyorum   üzgünüm anne seni çok seviyorum EmptyPerş. Ara. 03, 2009 7:31 pm

Çok geçmiş olsun Amine cim,Allah en kısa zamanda hayırlı şifalar versin inşallah üzgünüm anne seni çok seviyorum 91910

üzgünüm anne seni çok seviyorum
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» üzgünüm
» gidiyorum anne
» Emzirme ve Anne Sütü
»  Anne babaların en sık yaptığı hatalar
» Anne karnındaki ikizlerin diyalogları...