Bembeyaz Buluttum Tuttuğun Hitskin_logo Hitskin.com

Bu Hitsikin.com temayı önceden görmekte fırsat veriyor.
Tema yerleştirmekTemanın fişine geri dönmek

DeRYaLı GüNLeR
Forumumuzdan Faydalanmak icin Üye Olun.. (:

Üye olduktan sonra katilimci olun ki sizleri yakindan taniyalim, bunun icin kendinizi tanitmak ve paylasimci olmak yeterli olucaktir..

DeRYaLı GüNLeR Yönetimi.. (;

Hoşçakal
DeRYaLı GüNLeR
Forumumuzdan Faydalanmak icin Üye Olun.. (:

Üye olduktan sonra katilimci olun ki sizleri yakindan taniyalim, bunun icin kendinizi tanitmak ve paylasimci olmak yeterli olucaktir..

DeRYaLı GüNLeR Yönetimi.. (;

Hoşçakal
DeRYaLı GüNLeR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DeRYaLı GüNLeR Sitesine Hoşgeldiniz. Daha Fazlası için Üye Olun ...

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapBembeyaz Buluttum Tuttuğun Kayitol

Bembeyaz Buluttum Tuttuğun

YazarMesaj
ADMİNE
Forum Sorumlusu
Forum Sorumlusu
ADMİNE

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 13/10/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1767
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 580
Puan Puan : 3484

Bembeyaz Buluttum Tuttuğun Empty
MesajKonu: Bembeyaz Buluttum Tuttuğun   Bembeyaz Buluttum Tuttuğun EmptySalı Ekim 13, 2009 6:08 pm

Çocukluğumu bıraktım avuçlarına Kirliymiydi ellerin?neden simsiyahtı büyürken böyle yüreğim? Neydi? benden istediğin?sen beni Günahlarının bedelimi seçtin?…

bembeyaz buluttum tuttuğun Her düştüğün de yerden seni ben kaldırmıştım senin için ağlayıp yaralarını yüreğimle sarmıştım keşke demiyorum çünkü seviyordum! Bak!
yine sana kıyamıyorum hak etmediğini bile bile bütün hakkımı helal ediyorum…

Hiç bir darbe yıkamazdı beni kimse kıramazdı sen varken kalbimi hep seninle doluydu büyük hayallerim..sen vardın ya! ecel olsa neyler derdim bana o kadar derindi işte güvenim sana…

Aldandım masum yüzüne kandım yüreğinin de yüzün kadar saf ve temiz olduğuna inandım
Çok zaman sonra ne yazık ben seni anladım ama keşke demiyorum işte keşke diyemiyorum yine çünkü seni çok seviyordum!...

Çocukluğumu bıraktım avuçlarına bembeyaz buluttum tuttuğun ellerinde çoğalıyordum sevginle kirli değildi sanki o zaman ellerin kimbilir sende belki kirli ellerde büyürken kirlendin..ondan hiç sevgiyi bilmedin.beni sevmedin…

Yine acıyorum işte sana türlü bahane buluyorum nede olsa vicdan gani bende ya! ahh vicdanım! sana inat sevdamı öldürdüm gömüyorum..hiç ağlamıyorum başına çelenk bile koymuyorum ama yinede keşke demiyorum seni artık sevmesem bile sevdamı öldürsem de…

Çocukluğumu avuçlarında büyüttüm
Kirliymiş ellerinbüyürken benim de
Kapkaraydı günahların gibi yüreğim….

Yok! Artık sende yoksun! Seni de gömdüm sevdamın yanına üzerine de günahlarını örttüm toprak yerine..hiç olmadığın kadar rahatsın şimdi belkide? işte yine kıyamıyorum vicdan sende olmadığı kadar gani bende. sen hak etmesen de!

ben yine de hakkımı helal seni de Allah’ a havale ediyorum

Bembeyaz Buluttum Tuttuğun
1 sayfadaki 1 sayfası