siteye giriş (Konu Taşındı) Hitskin_logo Hitskin.com

Bu Hitsikin.com temayı önceden görmekte fırsat veriyor.
Tema yerleştirmekTemanın fişine geri dönmek

DeRYaLı GüNLeR
Forumumuzdan Faydalanmak icin Üye Olun.. (:

Üye olduktan sonra katilimci olun ki sizleri yakindan taniyalim, bunun icin kendinizi tanitmak ve paylasimci olmak yeterli olucaktir..

DeRYaLı GüNLeR Yönetimi.. (;

Hoşçakal
DeRYaLı GüNLeR
Forumumuzdan Faydalanmak icin Üye Olun.. (:

Üye olduktan sonra katilimci olun ki sizleri yakindan taniyalim, bunun icin kendinizi tanitmak ve paylasimci olmak yeterli olucaktir..

DeRYaLı GüNLeR Yönetimi.. (;

Hoşçakal
DeRYaLı GüNLeR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DeRYaLı GüNLeR Sitesine Hoşgeldiniz. Daha Fazlası için Üye Olun ...

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapsiteye giriş (Konu Taşındı) Kayitol

siteye giriş (Konu Taşındı)

3 posters
YazarMesaj
Amine
Amatör Üye
Amatör Üye
Amine

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/10/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 419
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 25
Puan Puan : 578

siteye giriş (Konu Taşındı) Empty
MesajKonu: siteye giriş (Konu Taşındı)   siteye giriş (Konu Taşındı) EmptySalı Ekim 13, 2009 12:24 pm

merhaba sayın site yeykilileri benim umarım doğru yere konu açmışımdır benim sorunum sitenin linkini arkadaşım verdi hep onunla giriş yapıyorum gogleden giremiyorum yani sitenin adını yazıyorum hatta yapıştırıyorum olmuyo benzer başke siteler yöneliyorum bilemiyorum sorun ne yardımcı olursanız menmun olurum teşekkürler
Admin
Forum Sorumlusu
Forum Sorumlusu
Admin

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/05/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 996
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 196
Puan Puan : 2558

MesajKonu: Geri: siteye giriş (Konu Taşındı)   siteye giriş (Konu Taşındı) EmptySalı Ekim 13, 2009 12:31 pm

Sitemiz Daha Google da Görünmesi Çok erken

üye sayımız ve Konulara yorum ve paylasım gerçeklestıgı zaman Konumuzla beraber sitemizde
Görünmesi Muhtemel Olacaktır...
Ama şuan ıcın google de gorunmemesı Normal
Cunku Daha 2 haftayı yenı devırdık yanı 2. haftamınız yenı bıtırdık
Sıte ıcerısınde calısmalarımız hızla gerceklestıgı ıcın eskı ve sankı 6-7 aylık bır sıte gıbı durabılırı ama degıl
elımızden geldıgı kadarıyla sıteyı guzellestırmeye calısıyorum ve bu 2 haftadakı guzellık sabahlara kadar calısma netıcesınde gerceklestırılmıstır.Bız umuyoruz kı bayanlarrımız ve sevenlerı tabi sadece bayan sevdıklerı Olursa sıtemız google da cıkacaktır

İyi günler
Deryalı_admin
piko1
Yardımcı Admin

Yardımcı Admin
piko1

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/10/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1185
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 77
Puan Puan : 1479

MesajKonu: Geri: siteye giriş (Konu Taşındı)   siteye giriş (Konu Taşındı) EmptySalı Ekim 13, 2009 1:49 pm

amine bacım siteye girince sık kulanalara ekle ben öyle yaptım o şekilde giriyorum siteye giriş (Konu Taşındı) 419412 siteye giriş (Konu Taşındı) 354894

siteye giriş (Konu Taşındı)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Konu nasıl açılır ?"