DeRYaLı GüNLeR
Forumumuzdan Faydalanmak icin Üye Olun.. (:

Üye olduktan sonra katilimci olun ki sizleri yakindan taniyalim, bunun icin kendinizi tanitmak ve paylasimci olmak yeterli olucaktir..

DeRYaLı GüNLeR Yönetimi.. (;

Hoşçakal
DeRYaLı GüNLeR
Forumumuzdan Faydalanmak icin Üye Olun.. (:

Üye olduktan sonra katilimci olun ki sizleri yakindan taniyalim, bunun icin kendinizi tanitmak ve paylasimci olmak yeterli olucaktir..

DeRYaLı GüNLeR Yönetimi.. (;

Hoşçakal
DeRYaLı GüNLeR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DeRYaLı GüNLeR

DeRYaLı GüNLeR Sitesine Hoşgeldiniz. Daha Fazlası için Üye Olun ...

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapPKK'lı bir kadının itirafları Kayitol

PKK'lı bir kadının itirafları

3 posters
YazarMesaj
ADMİNE
Forum Sorumlusu
Forum Sorumlusu
ADMİNE

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 13/10/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1767
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 580
Puan Puan : 3484

PKK'lı bir kadının itirafları Empty
MesajKonu: PKK'lı bir kadının itirafları   PKK'lı bir kadının itirafları EmptyPaz Mart 28, 2010 7:51 pm

Bölücü örgütten kaçarak Türkiye'de güvenlik güçlerine sığınan kadın terörist, tecavüz ve tacize uğradıklarını söyledi.

15.03.2007 17:46
Şırnak'ın Silopi ilçesinde terör örgütü PKK'dan kaçarak güvenlik güçlerine teslim olan kadın terörist örgütün iç yüzü ile ilgili itiraflarda bulundu.

Şırnak'ın Silopi ilçesi yakınlarında silahsız ve teçhizatsız olarak güvenlik güçlerine dün teslim olan kadın terörist, örgütle ilgili açıklamalarda bulundu.
Örgüte katılanların geri dönmek istediklerini, fakat bir yol bulamadıkları için gelemediklerini ifade eden kadın terörist, fırsatını bulur bulmaz kaçarak Türkiye'ye gelip güvenlik güçlerine teslim olduğunu söyledi.

Örgütte anlatıldığının aksine Türkiye'de çok iyi karşılandıklarını söyleyen kadın terörist, örgüte henüz 14 yaşındayken katılığını ve o zamanlar çocuk olduğu için bir şey anlamadığını, kandırıldığını ve yaklaşık olarak 14 yıl terör örgütünün içinde kaldığını kaydetti.

Kadın terörist, şöyle devam etti:

''Örgüte katıldığım zaman 14 yaşındaydım. Küçük olduğum için bütün söylenenlere hemen kanıyordum. Köyde bize propaganda yaptılar, biz de aldandık ve gittik. Bizi kandırıp götürdüler.

Örgütün içinde hayat koşulları çok zor. Özellikle biz kadınlar için daha da zor. Çünkü, erkek hangi görevi yaparsa, mutlaka kadın da o görevi yapmak zorunda idi. Örgütün içinde yaşam şartları çok ağır ve bunun için herkes çok çabuk yıpranıyor.

Bizim ihtiyaçlarımız genelde dış devletlerden geliyor. Ama bazen de köylere inip zorla yiyecek maddelerini alıyorduk. Silah ihtiyaçlarımız ise genelde Irak tarafından geliyordu.''

MAHMUR'DA HERKESE BM KİMLİĞİ

Örgüt içinde bir süre komutanlık yaptığını da belirten kadın terörist, zaman zaman Amerikan komutanlarının ziyaretlerini duyduklarını ifade ederek, ''En son Mahmur Kampı'na geldiler. Orada sayım yaptılar ve bütün herkese Birleşmiş Milletler kimliği verdiler'' dedi.

Örgütte son zamanlarda yoğun hareketliliğin gözlendiğini anlatan kadın terörist, ''Örgütte özellikle bahar aylarında yoğun bir çalışma dönemi yaşanıyor, yeni mevziler kazılıyor, cephaneler tamamlanıyor ve özellikle sınır taraflarına büyük yığılmalar yapılıyor'' dedi.

TECAVÜZ VE TACİZ

Kadın olarak örgütte yaşamanın çok zor olduğunu ifade eden ve ''Tecavüze uğrayanlar oluyor elle tacize uğrayanlar oluyor'' diyen kadın terörist, ancak kendisinin bunları yaşamadığını belirtti.

Örgütte taciz ve tecavüze uğrayan çok sayıda arkadaşının olduğunu söyleyen terörist, şöyle devam etti:

''Kadınlara tecavüz eden ve taciz edenlere ceza veriliyordu fakat çok az bir ceza idi. Eskiden örgüt içinde duygusal ilişkiler yaşandığı zaman hemen infaz kararı çıkıyordu. Fakat bu son dönemlerde sayının azalması ile infazdan vazgeçtiler. Ancak bu sefer de psikolojik baskı yapmaya başladılar.

Örgütün içinde sürekli olarak Türkiye'ye karşı bir propaganda yapılıyor. 'Türkiye, teslim olanlara işkence yapıyor, zindanlara atıyor' deniyor. Ancak gelip teslim olduktan sonra bunların hiçbirinin olmadığını, hepsinin yalan olduğunu gördüm. Özellikle eskiden katılanlardan çoğu teslim olmak istiyor. Fakat hem imkan bulamadıkları için, hem de biraz da korktukları için gelemiyorlar. Ben kendim örgütün içinde 14 sene kaldım. Yani ömrümün yarısı orada geçti.'' Arkadaşlarına teslim olmaları yönünde çağrıda da bulunan kadın terörist, ''korkmayın, fırsatını bulur bulmaz kaçıp Türk adaletine teslim olun. Söylenenlerin hepsi yalan, uydurma. Burada çok sıcak karşılandım. Kendimi evimde gibi hissediyorum'' dedi.

KANDİL'DE TECAVÜZE UĞRAYAN PKK KIZLARINININ İNANILMAZ ÖYKÜSÜ!..
Evin, çok güzel, fakir bir köylü kızıydı. Masmaviydi gözleri. Gece yarısı nöbette PKK’lı bir komutan tecavüz etti. Akli dengesini kaybetti. Çok tedavi gördü, elektrik şoku verildi. Gece yarısı oldu mu kızcağız çıldırıp kayalara tırmanıyordu. Herkes biliyordu. Tecavüzcü, Irak Kürdü’ydü.
piko1
Yardımcı Admin

Yardımcı Admin
piko1

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/10/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1185
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 77
Puan Puan : 1479

MesajKonu: Geri: PKK'lı bir kadının itirafları   PKK'lı bir kadının itirafları EmptyPaz Mart 28, 2010 9:57 pm

tabi herşey dış güçlerin altından çıkıyor biz kardeş ya ve ne yazık bazı kürüt kardeşlerimizi kulandılar ve hala kulanmaya devam ediyor en en yakın zamanda biteck inşalah
Amine
Amatör Üye
Amatör Üye
Amine

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/10/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 419
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 25
Puan Puan : 578

MesajKonu: Geri: PKK'lı bir kadının itirafları   PKK'lı bir kadının itirafları EmptyÇarş. Mart 31, 2010 10:28 am

türkiyede aynı bayrak altında hep beraber kardeşce yaşıyoruz maalesefki dışardan ortalığı bulandırıp silahlandırıp besleyip türkiyeye karşı kullanıyolar dün yine 3 şehit verdik mekanları cennet olsun 2de yaralı mehmetciğimiz var acil şifalar dilerim umarım birgün bu sorunumuz tamamen kökten hallolur
piko1
Yardımcı Admin

Yardımcı Admin
piko1

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/10/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1185
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 77
Puan Puan : 1479

MesajKonu: Geri: PKK'lı bir kadının itirafları   PKK'lı bir kadının itirafları EmptyÇarş. Eyl. 29, 2010 12:40 am

aminecim en yakın zamanda bitecek ben buna çok inanıyorum biz şahlanacağız çocuklarımız çok güzel gelişmiş kendine güenen saygın türkiyede yaşayacak bu günler çok yakında

PKK'lı bir kadının itirafları
1 sayfadaki 1 sayfası