Karanlığıma İnat Var Olan Güneşime Hitskin_logo Hitskin.com

Bu Hitsikin.com temayı önceden görmekte fırsat veriyor.
Tema yerleştirmekTemanın fişine geri dönmek

DeRYaLı GüNLeR
Forumumuzdan Faydalanmak icin Üye Olun.. (:

Üye olduktan sonra katilimci olun ki sizleri yakindan taniyalim, bunun icin kendinizi tanitmak ve paylasimci olmak yeterli olucaktir..

DeRYaLı GüNLeR Yönetimi.. (;

Hoşçakal
DeRYaLı GüNLeR
Forumumuzdan Faydalanmak icin Üye Olun.. (:

Üye olduktan sonra katilimci olun ki sizleri yakindan taniyalim, bunun icin kendinizi tanitmak ve paylasimci olmak yeterli olucaktir..

DeRYaLı GüNLeR Yönetimi.. (;

Hoşçakal
DeRYaLı GüNLeR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DeRYaLı GüNLeR Sitesine Hoşgeldiniz. Daha Fazlası için Üye Olun ...

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKaranlığıma İnat Var Olan Güneşime Kayitol

Karanlığıma İnat Var Olan Güneşime

YazarMesaj
ADMİNE
Forum Sorumlusu
Forum Sorumlusu
ADMİNE

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 13/10/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1767
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 580
Puan Puan : 3484

Karanlığıma İnat Var Olan Güneşime Empty
MesajKonu: Karanlığıma İnat Var Olan Güneşime   Karanlığıma İnat Var Olan Güneşime EmptyÇarş. Mart 17, 2010 11:04 am

Karanlığıma İnat Var Olan Güneşime Karanlığıma İnat Var Olan Güneşime Images
Kendi varlığımın nasıl mutlu olduğunu kesin bir dille hiç belirtmek mümkün olmadı. Bazen sıradan bir şaka bazen çok büyük bir olay bazen çok küçük bir şey… Ama garantisini verebilirim ki şu tarihten tam bir ay önce şu saatlerde hayal doruklarım ‘’Everest Tepesi’’ olsa ancak o kadar yükseklerde olurdum ve hayalimin gerçekliğine şahitlik ederdim.
Belki geç kalmıştık bunun için belki de daha hazır değildim kendi adıma, şükür ediyorum gerçekten er ya da geç şu an şu dakika sana ‘’aşkım’’ diye seslenebilmek her şeyden güzel… İçimde hep yara olarak kaldığını beni tanıyan herkes bilirdi şimdi seninle olduğumu duyduklarında oldukça şaşırıyorlar. Ne tuhaf hayatım içimdeki yaradan bir bahar çiçeği güzelliğinde sonbahardan korkmazcasına yerebilen bir aşk doğması…
Tuhaflığın üzerine kurulu bir hayatım olduğundan şaşırmıyorum buna hep derler ya ümit ettiğin bir gün hayatında oluverir diye… İşte aynen öyle her gece şu pencereden dışarı bakar yarın yeni bir umutla yatağımdan kalkmak için dua ederdim Allah’a. Artık gece gökyüzüne bakıp sadece seni ve beni düşünüyorum ikimiz için dua edip yarın yeni bir umutla yanında olmayı diliyorum…

Bugünü kollarında geçirip 1 ayın oluşunu gözlerinde izlemek en büyük isteğimdi hiç şüphesiz ama kader birleştiriyorsa da ayırmakta da üzerine yoktur bu durumda. Aşk öyle bir şey ki aşkım tıpkı Allah’a inanmak gibi görmezsin ama hissedersin, korkarsın ama seversin, ulaşmak istersin ama engeller çıkıverir, ama hep içinde onu görmek ona ulaşmak vardır… Bir bakıma aşk yarın hayatta kalmak için sebeptir.
En kötü anında sevgilini hayal edip mutlu olmak, en mutlu anında onunla paylaşıp huzur bulmaktır… En önemlisi normal yaşantında sırf kendin için nefes almak yerine başka bir tende başka bir canda var olan sevgilin için bile nefes alabilmeyi amaç edinmektir. Sanırım benim için içimde var olan yerinin en azından bir kısmını anlatabilmişimdir.
Geçmişte, bugünde, yarınımda benimle olduğun ve olacağın için teşekkür ederim hayatım. Kalbimde varlığını hissettirdiğin ve kalbinde huzuru bulmak için yer açtığın için sana minnettarım. Bugün ve binlerce aylar adına aşkla kalalım hayatım…

21.05.2009

Karanlığıma İnat Var Olan Güneşime
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KÜRTAJ OLAN BEBEĞİN SÖZLERİ
» kolay ve şık bır boyunluk ömek istıyorum fıkrı olan var mı?