bir kızım olsaydı Hitskin_logo Hitskin.com

Bu Hitsikin.com temayı önceden görmekte fırsat veriyor.
Tema yerleştirmekTemanın fişine geri dönmek

DeRYaLı GüNLeR
Forumumuzdan Faydalanmak icin Üye Olun.. (:

Üye olduktan sonra katilimci olun ki sizleri yakindan taniyalim, bunun icin kendinizi tanitmak ve paylasimci olmak yeterli olucaktir..

DeRYaLı GüNLeR Yönetimi.. (;

Hoşçakal
DeRYaLı GüNLeR
Forumumuzdan Faydalanmak icin Üye Olun.. (:

Üye olduktan sonra katilimci olun ki sizleri yakindan taniyalim, bunun icin kendinizi tanitmak ve paylasimci olmak yeterli olucaktir..

DeRYaLı GüNLeR Yönetimi.. (;

Hoşçakal
DeRYaLı GüNLeR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DeRYaLı GüNLeR Sitesine Hoşgeldiniz. Daha Fazlası için Üye Olun ...

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapbir kızım olsaydı Kayitol

bir kızım olsaydı

2 posters
YazarMesaj
hasret?
Yeni Üye
Yeni Üye
hasret?

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 07/02/10
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 19
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 5
Puan Puan : 55

bir kızım olsaydı Empty
MesajKonu: bir kızım olsaydı   bir kızım olsaydı EmptyPaz Şub. 14, 2010 9:55 pm

Bir kızım olsaydı eğer, adını ‘Gece’ koyardım…
Simsiyah gözlerindeki parıldayan yıldızlarla, insanlara Tanrı’nın yarattığı kainatın aynasını göstersin diye…

Bir kızım olsaydı eğer , adını ‘Mevsim’ koyardım…
Dört ayrı mevsimin bütün güzelliklerini, beşinci bir mevsim gibi kendinde taşısın ve bazen bir sonbahar gibi hüzünlü, bazen de bir yaz günü gibi ışıl ışıl olsun diye…

Bir kızım olsaydı eğer, adını ‘Hüzün’ koyardım…
Bütün duygular içinde insana en çok yakışan bu duygu gibi,ait olduğu her yere ruhunun rengini katsın diye…

Bir kızım olsaydı eğer, adını ‘ Deniz’ koyardım…
İnsanlar bin yıllardır kan kırmızısına çevirmek için uğraştıkları halde, inatla bir çocuğun mavi gülüşünü yüzünden eksiltmeyen dünya gibi,insanlara mavi gözbebekleriyle baksın diye….

Bir kızım olsaydı eğer, adını ‘Nisa’ koyardım…
Kadın gibi kadın olsun ve şairi Tanrı olan en güzel şiiri insanlara fısıldasın diye…

Bir kızım olsaydı eğer, adını ‘Yağmur’ koyardım…
Yağan rahmetin insan ayırt etmeden yağması gibi, zalimin de iyinin de başına adaletle yağsın diye…

Bir kızım olsaydı eğer, adını ‘Su’ koyardım…
Onun kadar saf, onun kadar duru, onun kadar hayat kaynağı olsun ve insanlar ondan vazgeçmesin diye…

Bir kızım olsaydı eğer, adını ‘Havva’ koyardım…
Hayat onunla başlasın ve bir adam, onun uğrunda cennetten tekrar kovulmayı göze alacak kadar sevsin diye…

Bir kızım olsaydı eğer, adını ‘Masal’ koyardım…
Bir ömür boyunca benim hayatımın benden ona miras kalacak olan masalını, gözbebeklerinde ve kelimelerinde bütün insanlara anlatsın diye…
alıntı
ADMİNE
Forum Sorumlusu
Forum Sorumlusu
ADMİNE

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 13/10/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1767
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 580
Puan Puan : 3484

bir kızım olsaydı Empty
MesajKonu: Geri: bir kızım olsaydı   bir kızım olsaydı EmptyPaz Şub. 14, 2010 10:05 pm

Bende,bir kızım olsaydı adını sevgi koyardım.toprağın yağmura olan sevgisi gibi... yaprağın çiçeğe olan sevgisi gibi... annenin çocuğuna olan sevgisi gibi... yaşamı boyunca her yerde her koşulda sevginin en güzelinin onda yaşaması ve yaşatılması için...sevmesi ve sevilmesi için...bir kızım olsaydı 828149

Paylaşımın için teşekkürler

bir kızım olsaydı
1 sayfadaki 1 sayfası