DeRYaLı GüNLeR
Forumumuzdan Faydalanmak icin Üye Olun.. (:

Üye olduktan sonra katilimci olun ki sizleri yakindan taniyalim, bunun icin kendinizi tanitmak ve paylasimci olmak yeterli olucaktir..

DeRYaLı GüNLeR Yönetimi.. (;

Hoşçakal
DeRYaLı GüNLeR
Forumumuzdan Faydalanmak icin Üye Olun.. (:

Üye olduktan sonra katilimci olun ki sizleri yakindan taniyalim, bunun icin kendinizi tanitmak ve paylasimci olmak yeterli olucaktir..

DeRYaLı GüNLeR Yönetimi.. (;

Hoşçakal
DeRYaLı GüNLeR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DeRYaLı GüNLeR

DeRYaLı GüNLeR Sitesine Hoşgeldiniz. Daha Fazlası için Üye Olun ...

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapDergisine Çok Para Verdim Yeleği Kayitol

Dergisine Çok Para Verdim Yeleği

YazarMesaj
yağmur
Süper üye
Süper üye
yağmur

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 19/11/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2175
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 147
Puan Puan : 4535

Dergisine Çok Para Verdim Yeleği Empty
MesajKonu: Dergisine Çok Para Verdim Yeleği   Dergisine Çok Para Verdim Yeleği EmptyPerş. Şub. 04, 2010 8:40 am

Dergisine Çok Para Verdim Yeleği IMG_0026(8) Nako Astra Jeans Şiş No: 7 40 ilmek başlanır.63 cm pembe iple haroşa örülür.Sonra 27 cm mavi iple devam edip, kapatılır.Tamamı 90 cm örülmüş olur. Dergisine Çok Para Verdim Yeleği IMG_0032(2) 90 cm'e tamamladıktan sonra parça yan çevrilir ve uzun kenarına yeşil iple ilmek takılır.14 cm haroşa örülür. Dergisine Çok Para Verdim Yeleği IMG_0035(5) Dergisine Çok Para Verdim Yeleği IMG_0034(4) Dergisine Çok Para Verdim Yeleği IMG_0036(5) Üst beden için de 30 ilmek başlanır.100 cm. haroşa örülür.Alt parçaya monte edilir. Dergisine Çok Para Verdim Yeleği IMG_0046(5) Dergisine Çok Para Verdim Yeleği IMG_0047(6) Dergisine Çok Para Verdim Yeleği IMG_0048(3) Dergisine Çok Para Verdim Yeleği IMG_0049(6) Dergisine Çok Para Verdim Yeleği IMG_0050(2)

Dergisine Çok Para Verdim Yeleği
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Burcu'nun Yeleği
» bebek yeleği
» Tığ işi beyaz bayan yeleği
» bebek yeleği
» Kız bebek yeleği