DeRYaLı GüNLeR
Forumumuzdan Faydalanmak icin Üye Olun.. (:

Üye olduktan sonra katilimci olun ki sizleri yakindan taniyalim, bunun icin kendinizi tanitmak ve paylasimci olmak yeterli olucaktir..

DeRYaLı GüNLeR Yönetimi.. (;

Hoşçakal
DeRYaLı GüNLeR
Forumumuzdan Faydalanmak icin Üye Olun.. (:

Üye olduktan sonra katilimci olun ki sizleri yakindan taniyalim, bunun icin kendinizi tanitmak ve paylasimci olmak yeterli olucaktir..

DeRYaLı GüNLeR Yönetimi.. (;

Hoşçakal
DeRYaLı GüNLeR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DeRYaLı GüNLeR

DeRYaLı GüNLeR Sitesine Hoşgeldiniz. Daha Fazlası için Üye Olun ...

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapÖrgü Çiçekli Şal Modeli – Örgü Modelleri Kayitol

Örgü Çiçekli Şal Modeli – Örgü Modelleri

3 posters
YazarMesaj
yağmur
Süper üye
Süper üye
yağmur

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 19/11/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2175
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 147
Puan Puan : 4535

Örgü Çiçekli Şal Modeli – Örgü Modelleri Empty
MesajKonu: Örgü Çiçekli Şal Modeli – Örgü Modelleri   Örgü Çiçekli Şal Modeli – Örgü Modelleri EmptyCuma Ocak 29, 2010 5:16 pm

Örgü Çiçekli Şal Modeli – Örgü Modelleri Sal

Alt kısmı benim bilindik rengareng katkılarımın modelinden.önce çiçekleri yaptım.6 sıra.sonra çiçek yapraklarının arasından birbirlerine zincirle bağladım ve zincirden şişime ilmek çıkardım.2 ilmek al-1 ilmwk at örneği ni yani diğer isimleriyle sarhoş bacağı-sıkı yönetim örneğimi yaptım.daha sonra diğer kısmınada aynı çiçeği uyguladım.Angora bi ip ve 6 nolu şiş ile 1 no lu tığ kullandım.

MALZEMELER:ışıltılı ip,küçük oya halkaları,1 nolu tığ. . YAPILIŞI: Üstte görünen balıksırtı kısmı yapıyorsunuz.İstediğiniz büyüklüğe göre ayarlıyabilirsiniz. Sona uçtan biraz bAğ için bırakıp 10 zincir çekip halkamıza sabitliyoruz.ve yaprakları 5 e tamamladıktan sonra tekrar 10 zincir çekip bağlıyoruz.böyle böyle devam ediyor.Yukarıda bakınca daha iyi anlıyacaksınız..

En son yağmur tarafından C.tesi Ocak 30, 2010 2:37 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : resim yoktu)
gelincik
Amatör Üye
Amatör Üye
gelincik

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 12/12/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 235
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 17
Puan Puan : 275

MesajKonu: Geri: Örgü Çiçekli Şal Modeli – Örgü Modelleri   Örgü Çiçekli Şal Modeli – Örgü Modelleri EmptyC.tesi Ocak 30, 2010 10:38 am

resmi yokmu görsek
yağmur
Süper üye
Süper üye
yağmur

MesajKonu: Geri: Örgü Çiçekli Şal Modeli – Örgü Modelleri   Örgü Çiçekli Şal Modeli – Örgü Modelleri EmptyC.tesi Ocak 30, 2010 2:39 pm

koydum canım resmini
piko1
Yardımcı Admin

Yardımcı Admin
piko1

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/10/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1185
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 77
Puan Puan : 1479

MesajKonu: Geri: Örgü Çiçekli Şal Modeli – Örgü Modelleri   Örgü Çiçekli Şal Modeli – Örgü Modelleri EmptyC.tesi Ocak 30, 2010 3:51 pm

ben gördüm çok güzel atkı
yağmur
Süper üye
Süper üye
yağmur

MesajKonu: Geri: Örgü Çiçekli Şal Modeli – Örgü Modelleri   Örgü Çiçekli Şal Modeli – Örgü Modelleri EmptyC.tesi Ocak 30, 2010 3:55 pm

Örgü Çiçekli Şal Modeli – Örgü Modelleri 554106 Örgü Çiçekli Şal Modeli – Örgü Modelleri 293785 Örgü Çiçekli Şal Modeli – Örgü Modelleri 696685 Örgü Çiçekli Şal Modeli – Örgü Modelleri 129114

Örgü Çiçekli Şal Modeli – Örgü Modelleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Beyaz Çiçekli Örgü Modeli
» Örgü panço modeli
» Örgü Anahtarlık Modeli-Örgü Anahtarlık Modelleri...
» Çiçekli Şapka Modeli
» Örgü Dünyası, Yazlık Örgü, Modelleri, Örnekleri, El İşi