kırkyama nam-ı diğer patcworkten küçük yastık Hitskin_logo Hitskin.com

Bu Hitsikin.com temayı önceden görmekte fırsat veriyor.
Tema yerleştirmekTemanın fişine geri dönmek

DeRYaLı GüNLeR
Forumumuzdan Faydalanmak icin Üye Olun.. (:

Üye olduktan sonra katilimci olun ki sizleri yakindan taniyalim, bunun icin kendinizi tanitmak ve paylasimci olmak yeterli olucaktir..

DeRYaLı GüNLeR Yönetimi.. (;

Hoşçakal
DeRYaLı GüNLeR
Forumumuzdan Faydalanmak icin Üye Olun.. (:

Üye olduktan sonra katilimci olun ki sizleri yakindan taniyalim, bunun icin kendinizi tanitmak ve paylasimci olmak yeterli olucaktir..

DeRYaLı GüNLeR Yönetimi.. (;

Hoşçakal
DeRYaLı GüNLeR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DeRYaLı GüNLeR Sitesine Hoşgeldiniz. Daha Fazlası için Üye Olun ...

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapkırkyama nam-ı diğer patcworkten küçük yastık Kayitol

kırkyama nam-ı diğer patcworkten küçük yastık

2 posters
YazarMesaj
yağmur
Süper üye
Süper üye
yağmur

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 19/11/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2175
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 147
Puan Puan : 4535

kırkyama nam-ı diğer patcworkten küçük yastık Empty
MesajKonu: kırkyama nam-ı diğer patcworkten küçük yastık   kırkyama nam-ı diğer patcworkten küçük yastık EmptyCuma Ocak 29, 2010 10:07 am

kırkyama nam-ı diğer patcworkten küçük yastık Yast%C4%B1k
işe yarar ele göze dokunur ilk kırkyama nam-ı diğer patcwork yastığım huzurlarınızda:) kumaşları dikmekten ziyade kesmeye bayılan ben canımın sıkıldığı (aslında yapacak işler çoookkk) bir öğleden sonra bir çanta dikmeye niyetlendim..dikiş tecrübem var ama uzun zaman oldu makina başına oturmayalı.epey bir düzgün ** dikmeyi unutmuşum. elektrikli olan makinem bozulduğundan illa da dikeceğim diye inat ettiğimden:) eski usul ayaklı makinede dikişimi tamamladım.çanta yapacağım derken işte sonuçta da bu yastık çıktı ortaya.eski zaman yastıkları varya şimdiki adıyla sosis yastık:) işte onlardan oldu.
yama işlerinde tecrübem olmadığından da yapa boza biraz olsun öğrendim.mesela parçaları birleştirirken önce 3-4 tanesini yanyana dikmeyi bir dikdörtgen oluşturmayı sonrasında onları birleştirmeyi teker teker birleştirmekten kolay olduğunu öğrendim..
bilenlere komik gelir ama hepimizin bir acemi olduğu konu var değil mi?:)
neyse sonuçta oluşan dikdötgenimsi şeyin içini eski ** kullanılmayan yastıklardan aşırdığım yünle doldurdum..
sonuç: iki buçuk yaşındaki yeğenimin bayıldığı annemin de ilk gördüğünde bebek sever gibi *:)) bir tepkiyle beğenisini dile getirdiği bir yastık oldu..
parçaları gelişigüzel dizdim.benim öyle pek uydurma yeteneğim yoktur özellikle renk uyumlarında -mutfakta bişeyler yaparken hariç tabi-.o yüzden karmançorman renkler oldu..
birbirine yakın renklerle diken yetenekli bayanlara hayranım..:)

sonuç mu?

biraz sabır işi de olsa parçaları teker teker birleştirmek ben bu işi sevdim..savulunnn kumaşlar:) ben geliyorummm:))) ALINTI
ADMİNE
Forum Sorumlusu
Forum Sorumlusu
ADMİNE

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 13/10/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1767
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 580
Puan Puan : 3484

MesajKonu: Geri: kırkyama nam-ı diğer patcworkten küçük yastık   kırkyama nam-ı diğer patcworkten küçük yastık EmptySalı Şub. 02, 2010 3:57 pm

kırkyama nam-ı diğer patcworkten küçük yastık 850311
yağmur
Süper üye
Süper üye
yağmur

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 19/11/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2175
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 147
Puan Puan : 4535

MesajKonu: Geri: kırkyama nam-ı diğer patcworkten küçük yastık   kırkyama nam-ı diğer patcworkten küçük yastık EmptySalı Şub. 02, 2010 6:37 pm

kırkyama nam-ı diğer patcworkten küçük yastık 129114

kırkyama nam-ı diğer patcworkten küçük yastık
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yastık şemalı
» Yastık örgü modelleri
» kurdele işi yastık - pano yapımı
» Küçük Kızlara Gelinlik Modelleri
» kırkyama