DeRYaLı GüNLeR
Forumumuzdan Faydalanmak icin Üye Olun.. (:

Üye olduktan sonra katilimci olun ki sizleri yakindan taniyalim, bunun icin kendinizi tanitmak ve paylasimci olmak yeterli olucaktir..

DeRYaLı GüNLeR Yönetimi.. (;

Hoşçakal
DeRYaLı GüNLeR
Forumumuzdan Faydalanmak icin Üye Olun.. (:

Üye olduktan sonra katilimci olun ki sizleri yakindan taniyalim, bunun icin kendinizi tanitmak ve paylasimci olmak yeterli olucaktir..

DeRYaLı GüNLeR Yönetimi.. (;

Hoşçakal
DeRYaLı GüNLeR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DeRYaLı GüNLeR

DeRYaLı GüNLeR Sitesine Hoşgeldiniz. Daha Fazlası için Üye Olun ...

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapbere - kulaklı bere Kayitol

kulaklı bere

2 posters
YazarMesaj
yağmur
Süper üye
Süper üye
yağmur

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 19/11/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2175
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 147
Puan Puan : 4535

bere - kulaklı bere Empty
MesajKonu: kulaklı bere   bere - kulaklı bere EmptyPtsi Ara. 28, 2009 3:19 pm

bere - kulaklı bere Resim_272
bere - kulaklı bere Resim_273

bu berenin tarifini isteyen arkadaşlar için en kısa zamanda resimleyerek anlatmaya çalışcam ama şimdilik kısaca anlatmak gerekirse:ben 3 yaşındaki oğlum için 7 ilmek başladım ilk sırayı haroşo ördüm örgünün ön yüzüne geldiğimde 1 ilmek örüp 1 ilmek artırarak 14 ilmeğe çıkardım arkası daima haroşo örülecek.tekrar ön yüze geldiğimde o bi önceki sırada bir ördüğüm ve bir artırdığım ilmeği örüp yanına tekrar artıyorum sıra sonuna kadar böyle..arkadan yine haroşo bu artırdığımız delikler 12 tane olunca artırma yapmadan eğer model koycaksanız veya benim gibi çizgili yapacaksanız yapıp çocuğunuzun baş ölçüsüne göre örüyorsunuz..daha sonra benim 2.resimde gösterdiğim şekilde kulak kısmı için ilmek bırakıp her iki taraftan geri kalan kısmı kesiyorsunuz sonradan o kulak için bıraktığınız kıma ip bağlayıp her geliş gidişte 1 er ilmek eksiltip üögen şekli veriyorsunuz en son 3 ilmek kalacak şekilde.o 3 ilmeği önden düz arkadan haroşo örerk uzatıp bağcık yapacaksınız ve istediğiniz uzunluğa gelince de bitireceksiniz.diğer kulağıda aynı şekilde örüp dikeceksiniz
yubame
Kadıncamoderatör

Kadıncamoderatör
yubame

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 20/11/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 280
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 47
Puan Puan : 375

MesajKonu: Geri: kulaklı bere   bere - kulaklı bere EmptyPtsi Ara. 28, 2009 5:25 pm

emeğine sağlık pluşuma yapsam
yağmur
Süper üye
Süper üye
yağmur

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 19/11/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2175
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 147
Puan Puan : 4535

MesajKonu: Geri: kulaklı bere   bere - kulaklı bere EmptyPtsi Ara. 28, 2009 5:28 pm

bere - kulaklı bere 293785 bere - kulaklı bere 129114 bere - kulaklı bere 696685 yaparsanda sana kolay gelsin

kulaklı bere
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» bere modeli - bere yapımı
» motifli bere
» kızlara bere
» Bere Örmek
» Şapka bere