DeRYaLı GüNLeR
Forumumuzdan Faydalanmak icin Üye Olun.. (:

Üye olduktan sonra katilimci olun ki sizleri yakindan taniyalim, bunun icin kendinizi tanitmak ve paylasimci olmak yeterli olucaktir..

DeRYaLı GüNLeR Yönetimi.. (;

Hoşçakal
DeRYaLı GüNLeR
Forumumuzdan Faydalanmak icin Üye Olun.. (:

Üye olduktan sonra katilimci olun ki sizleri yakindan taniyalim, bunun icin kendinizi tanitmak ve paylasimci olmak yeterli olucaktir..

DeRYaLı GüNLeR Yönetimi.. (;

Hoşçakal
DeRYaLı GüNLeR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DeRYaLı GüNLeR

DeRYaLı GüNLeR Sitesine Hoşgeldiniz. Daha Fazlası için Üye Olun ...

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapPANÇO MODELİ Kayitol

PANÇO MODELİ

YazarMesaj
yağmur
Süper üye
Süper üye
yağmur

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 19/11/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2175
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 147
Puan Puan : 4535

PANÇO MODELİ Empty
MesajKonu: PANÇO MODELİ   PANÇO MODELİ EmptyPtsi Ara. 28, 2009 2:35 pm

5 yaş için uygun olduğunu söyleyebilirim. 4 nolu şişle ördüm.

PANÇO MODELİ S4031514so6
Pançoyu 252 ilmek başladım. 119 ilmek ters, 2 düz, 10 ters, 2 düz ve 119 ilmek ters ördüm. 2. sırada 58 düz , 3 ilmeği birlikte ör, yani kes. Tekrar 58 ilmek ör, 2 ters, 10 düz, 2 ters 58 düz , 3 ilmeği birlikte ör, yani kes. Tekrar 58 ilmek ör. Arkadan ilmekleri geldiği gibi öreceksin.Tekrar öne gelince tersler ters, düzler düz sadece ortada kesilen 3 ilmekler her sırada tekrarlanacak. İlmekler gittikçe azalacak.11 sıra oluncaortada kesilen 3 ilmeklerin yanlarına artırma gelecek şekilde 2 ilmek birlikte ör 1 artır, 2 ilmek birlikte ör 1 artır. ve saç örgüsünü de bu sırada çevirerek devam edeceksin.Dikkat etmen gereken nokta ortadaki 3 ilmek kesilen yerin sağı ve solu aynı sayıda olmalı.Bu şekilde ben 10 defa yaptım. Bu parçadan 2 tane örüp birbirine dikeceksin.Ben dikmeden tığla birleştirdim. İlmekleri kapatmadan yakasını yaptım. Kalan ilmek sayısı boğaz için yeterli olmadığı için aralarda artırdım.
Biraz daha yakından görünüşünü deekliyorum.
PANÇO MODELİ S4031519hl5

PANÇO MODELİ S4031511qd0

PANÇO MODELİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» oklava örgüsünden bebek panço modeli
» Siyah Panço Modeli
» En güzel panço modeli
» Kız çocuklarına panço modeli örgüler
» saçörgülü harika bir bayan panço modeli