DeRYaLı GüNLeR
Forumumuzdan Faydalanmak icin Üye Olun.. (:

Üye olduktan sonra katilimci olun ki sizleri yakindan taniyalim, bunun icin kendinizi tanitmak ve paylasimci olmak yeterli olucaktir..

DeRYaLı GüNLeR Yönetimi.. (;

Hoşçakal
DeRYaLı GüNLeR
Forumumuzdan Faydalanmak icin Üye Olun.. (:

Üye olduktan sonra katilimci olun ki sizleri yakindan taniyalim, bunun icin kendinizi tanitmak ve paylasimci olmak yeterli olucaktir..

DeRYaLı GüNLeR Yönetimi.. (;

Hoşçakal
DeRYaLı GüNLeR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DeRYaLı GüNLeR

DeRYaLı GüNLeR Sitesine Hoşgeldiniz. Daha Fazlası için Üye Olun ...

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapMİNİK YELEKLER Kayitol

MİNİK YELEKLER

YazarMesaj
yağmur
Süper üye
Süper üye
yağmur

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 19/11/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2175
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 147
Puan Puan : 4535

MİNİK YELEKLER Empty
MesajKonu: MİNİK YELEKLER   MİNİK YELEKLER EmptyPtsi Ara. 28, 2009 1:54 pm

MİNİK YELEKLER S4032235gi3
MİNİK YELEKLER S4032237hn0
64 ilmek başladım ve 4 sıra haroşa ördüm.Lastiğin 3 sırasında tam ortadaki 3 ilmeğe ilik yaptım.Lastik bitince Kenar lastiğinde de ilik açılacak.Lastik bitince 7 ilmek kenar lastiği için haroşa ve 23 düz örüp 3 ilmeği birlikte ördüm kalan ilmekle düz. Arkadan hep ters.Kenar lastiğini unutmayın.Tekrar öne gelince 7 ilmek lastik 22 düz ve 3 ilmek birlikte düz kalanlar yine düz olacak. 15 defa 3 birlikte örülerek devam edecek.15 kez olunca 7 ilmek haroşa 11 düz ve 3 ilmek kesilerek ilik açılacak ve kalan 13 ilmek haroşa ( bu koltuk lastiği olacak)olacak.Arkadan gelirken kesilen 3 ilmek artırılacak.Kenardaki 13 haroşa 4 sıra olunca 6 ilmeği kesilerek koltuk oyuntusu yapılacak.Sonra düz düz devam edilecek.Diğer tarafı da simetrik olarak örülecek. Arkası için 72 ilmek başladım.

MİNİK YELEKLER
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bebişlere Yelekler:)
» Bebekler için yelekler
» Minik Pizzalar
» MİNİK BOLERO
» MİNİK SÜVETER