DeRYaLı GüNLeR
Forumumuzdan Faydalanmak icin Üye Olun.. (:

Üye olduktan sonra katilimci olun ki sizleri yakindan taniyalim, bunun icin kendinizi tanitmak ve paylasimci olmak yeterli olucaktir..

DeRYaLı GüNLeR Yönetimi.. (;

Hoşçakal
DeRYaLı GüNLeR
Forumumuzdan Faydalanmak icin Üye Olun.. (:

Üye olduktan sonra katilimci olun ki sizleri yakindan taniyalim, bunun icin kendinizi tanitmak ve paylasimci olmak yeterli olucaktir..

DeRYaLı GüNLeR Yönetimi.. (;

Hoşçakal
DeRYaLı GüNLeR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DeRYaLı GüNLeR

DeRYaLı GüNLeR Sitesine Hoşgeldiniz. Daha Fazlası için Üye Olun ...

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapbere - KIŞLIK BERE MODELİ Kayitol

KIŞLIK BERE MODELİ

2 posters
YazarMesaj
yağmur
Süper üye
Süper üye
yağmur

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 19/11/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2175
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 147
Puan Puan : 4535

bere - KIŞLIK BERE MODELİ Empty
MesajKonu: KIŞLIK BERE MODELİ   bere - KIŞLIK BERE MODELİ EmptyÇarş. Ara. 23, 2009 12:37 pm

bere - KIŞLIK BERE MODELİ 29012009178

Malzemeler
Nako Pırlanta
6 numara şiş

Yapılışı
90 ilmek atarak örgümüze başlıyoruz ve 2 ters 2 düz olarak lastik örüyoruz 4 parmak uzunluktan biraz daha fazla, daha sonra lastik bittiğinde başlangıç yerinden 14 ilmeği bitiriyoruz. ve düz örgüye geçiyoruz. 4 parmak kadar da düz örgü ördükten sonra kalan ipleri 6 dilime gelecek şekilde ayırıyoruz. Yani baştan düz örgü ile başlayıp 12 ve 13 ilmekleri beraber örüyoruz. Tersinde kesme işleminde devam edin en sonda ben 1 ilmek kalana kadar kesmeye devam ettim. Daha sonra bitiş yerinden 2 parmak kadar dikiyorsunuz. ve saçınız için olan kısmı bırakıyorsunuz 4 cm kadar ve alt kısmı dikiyorsunuz. Düğmesi için ilik yeri ayırmadım,zincir çekip iki ucunu birleştirip içini iple dolayarak düğme yaptım. Yapılış bu kadar umarım yardımcı olur. Takıldığınız yerlerde tekrar yardım isteyebilirsiniz.
alıntıdır
ADMİNE
Forum Sorumlusu
Forum Sorumlusu
ADMİNE

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 13/10/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1767
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 580
Puan Puan : 3484

MesajKonu: Geri: KIŞLIK BERE MODELİ   bere - KIŞLIK BERE MODELİ EmptyCuma Ara. 25, 2009 2:01 pm

Bere kullanmayı çok seviyorum bunun rengi buz mavisi yada lila olsaymış daha hoş olurdu sanırım paylaşımın için teşekkürler....
yağmur
Süper üye
Süper üye
yağmur

MesajKonu: Geri: KIŞLIK BERE MODELİ   bere - KIŞLIK BERE MODELİ EmptyCuma Ara. 25, 2009 2:02 pm

bere - KIŞLIK BERE MODELİ 293785 bere - KIŞLIK BERE MODELİ 696685 bere - KIŞLIK BERE MODELİ 129114
yağmur
Süper üye
Süper üye
yağmur

MesajKonu: Geri: KIŞLIK BERE MODELİ   bere - KIŞLIK BERE MODELİ EmptyCuma Ara. 25, 2009 2:03 pm

bere - KIŞLIK BERE MODELİ 293785 bere - KIŞLIK BERE MODELİ 696685 bere - KIŞLIK BERE MODELİ 129114

KIŞLIK BERE MODELİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» bere modeli - bere yapımı
» Yazlık Bere Modeli
» Örgü Bere Modeli
» Örgü Bere Modeli
» ÖRGÜ BEBEK TULUMU VE BERE MODELİ