DeRYaLı GüNLeR
Forumumuzdan Faydalanmak icin Üye Olun.. (:

Üye olduktan sonra katilimci olun ki sizleri yakindan taniyalim, bunun icin kendinizi tanitmak ve paylasimci olmak yeterli olucaktir..

DeRYaLı GüNLeR Yönetimi.. (;

Hoşçakal
DeRYaLı GüNLeR
Forumumuzdan Faydalanmak icin Üye Olun.. (:

Üye olduktan sonra katilimci olun ki sizleri yakindan taniyalim, bunun icin kendinizi tanitmak ve paylasimci olmak yeterli olucaktir..

DeRYaLı GüNLeR Yönetimi.. (;

Hoşçakal
DeRYaLı GüNLeR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DeRYaLı GüNLeR

DeRYaLı GüNLeR Sitesine Hoşgeldiniz. Daha Fazlası için Üye Olun ...

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapen iyi dostum BENİM........... Kayitol

en iyi dostum BENİM...........

4 posters
YazarMesaj
şerife06
Amatör Üye
Amatör Üye
şerife06

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 12/12/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 271
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 50
Puan Puan : 392

en iyi dostum BENİM........... Empty
MesajKonu: en iyi dostum BENİM...........   en iyi dostum BENİM........... EmptyPaz Ara. 13, 2009 7:45 pm

Ara sıra kendinizi dinlemeye de zaman ayırıyor musunuz? Bazen en uçuk fikirler gelmiyor mu aklınıza? Aşk, meşk ve adı konuluş bir çen iyi dostum BENİM........... 978403 içgüdüsel ve sebepsiz şey arasında bazen kendinize de zaman yırdığınız olur mu? Bazen lambayı kapatıp, ses çıkaran bütün nesneleri ve çevrenizdeki herkesi susturduktan sonra kendi kendinizi dinler misiniz siz de?

Gece karanlığında çıkıp şehrin sessiz yollarında yürür müsünüz? Ya da balkona çıkıp karanlıkta kendi karanlığınızın aydınlandığını görmek için çabalar mısınız? Çevrenizde aradığınız mutlulukların aslında sizin içinizde olduğunu hissettiniz mi hiç? Yorgunluğunuzun hat safhaya ulaştığı anlarda dinleneceğiniz vahaya bir dakikalık düşünme mesafesinde olduğunuzu okudunuz mu zihin haritanızda?

Aşka, sevgiye, dostluğa ve anlayışa olan susuzluğunuzu dindirmek için düşünce ırmağından bir damla yudumlayarak gidermek gelmedi mi hiç aklınıza? Bütün bütün herkesin sizi dışladığında, geceleri korkusunu üstünüze saldığında, gündüzleri insan kalabalıkları sizi boğarcasına üstünüze aktığında “ben dimdik buradayım ve sizin hepinize karşı koyacak gücün sahibi benim!” diyebildiniz mi hiç?

Yalnızlığın tadına vardınız mı? Düşüncenin gücüne ulaştınız mı? En büyük korkunuzun üzerine basıp “yendim seni” diyebilecek kadar cesaret sarhoşu oldunuz mu hiç? Sizin dışınızda gelişen eylemler yüzünden boğazınıza gelip düğümlenen her neyse bir hışımla tükürdünüz mü? Burnunuzun direği sızlarken göz yaşlarınıza “dur, ben ancak mutluluktan ağlarım” diyebildiniz mi?

İçinizden size istediklerinizi yapamayacağınızı söyleyen sese “kes sesini” dediniz mi var gücünüzle? Kulaklarınıza gelen sinek vızıltılarının “sen yapamazsın” deyişlerine “bekle ve gör, en iyisini henüz yapmadım” deme kararlılığını gösterdiniz mi hiç?

Eğer bunların hepsini yaptıysanız büyük ihtimalle yalnız kalmışsınızdır. Kazancınız ise sizi öbür dünyada bile yalnız bırakmayacak bir dosttur. Kendini bilene bütün dünya engel olmaya kalksa ne yazar? Kendiyle konuşan ne zaman kendine bir dost arar? En iyi dostunuz yine kendinizsiniz. Kendinizi ihmal ederseniz, yine kendinizi kaybedersiniz.
ada
Yeni Üye
Yeni Üye
ada

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 14/12/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 29
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 14
Puan Puan : 52

MesajKonu: Geri: en iyi dostum BENİM...........   en iyi dostum BENİM........... EmptyPtsi Ara. 14, 2009 11:09 pm

Evet arkadaşım kendi mizi ihmal ettiğimiz zaman acınacak durumdayız demektir
şerife06
Amatör Üye
Amatör Üye
şerife06

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 12/12/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 271
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 50
Puan Puan : 392

MesajKonu: Geri: en iyi dostum BENİM...........   en iyi dostum BENİM........... EmptyPtsi Ara. 14, 2009 11:25 pm

teşekürler okuduğun için hoşuma giden bi paylaşımdı sizlerle paylaştım....
mikrotem1
Amatör Üye
Amatör Üye
mikrotem1

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 05/11/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 91
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 3
Puan Puan : 118

MesajKonu: Geri: en iyi dostum BENİM...........   en iyi dostum BENİM........... EmptyPtsi Ara. 14, 2009 11:54 pm

NEŞELİ
Azimli üye
Azimli üye
NEŞELİ

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 16/11/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 722
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 38
Puan Puan : 1045

MesajKonu: Geri: en iyi dostum BENİM...........   en iyi dostum BENİM........... EmptySalı Ara. 15, 2009 1:46 am

Yalnızlığın tadına vardınız mı?

uzun zaman oldu özledim yanlızlıgımı

en iyi dostum BENİM...........
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» benim örgülerim
» buda benim şalım
» bunlarda benim yaptığım danteller
» Benim sitemde kardeş site olsun
» netten bulduğum ve benim yaptığım bebek örgüleri