kadınlar neden makyaj yapar Hitskin_logo Hitskin.com

Bu Hitsikin.com temayı önceden görmekte fırsat veriyor.
Tema yerleştirmekTemanın fişine geri dönmek

DeRYaLı GüNLeR
Forumumuzdan Faydalanmak icin Üye Olun.. (:

Üye olduktan sonra katilimci olun ki sizleri yakindan taniyalim, bunun icin kendinizi tanitmak ve paylasimci olmak yeterli olucaktir..

DeRYaLı GüNLeR Yönetimi.. (;

Hoşçakal
DeRYaLı GüNLeR
Forumumuzdan Faydalanmak icin Üye Olun.. (:

Üye olduktan sonra katilimci olun ki sizleri yakindan taniyalim, bunun icin kendinizi tanitmak ve paylasimci olmak yeterli olucaktir..

DeRYaLı GüNLeR Yönetimi.. (;

Hoşçakal
DeRYaLı GüNLeR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DeRYaLı GüNLeR Sitesine Hoşgeldiniz. Daha Fazlası için Üye Olun ...

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapkadınlar neden makyaj yapar Kayitol

kadınlar neden makyaj yapar

5 posters
YazarMesaj
sebil
Amatör Üye
Amatör Üye
sebil

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 17/11/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 404
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 48
Puan Puan : 641

kadınlar neden makyaj yapar Empty
MesajKonu: kadınlar neden makyaj yapar   kadınlar neden makyaj yapar EmptyPerş. Ara. 03, 2009 10:05 pm

Beyin tarama cihazı kullanan bilim adamlarıkadınlar neden makyaj yapar Virgul1 beynin kaudat çekirdeğindeki faaliyetleri incelediler Tarama sonucundakadınlar neden makyaj yapar Virgul1 bir kadın kendini makyajsız gördüğü vakit başkalarının kendisini nasıl göreceğini öngördüğünü ve beynin “ödül sisteminin” herekete geçerek zevk hissi veren dopamin salgıladığını saptadılar

Araştırmacılardan Keişi Saruwatarikadınlar neden makyaj yapar Virgul1 “Daha önceki araştırmalardan biliyoruz kikadınlar neden makyaj yapar Virgul1 beynin bu bölümü herekete geçtiğinde belli faaliyetlerden zevk alırız Bunu şöyle yorumluyoruz; bir kadın yüzüne baktığında makyaj yaptığı zaman nasıl görüneceğini tahayyül ediyor” dedi

Saruwatarikadınlar neden makyaj yapar Virgul1 “Burada beklentikadınlar neden makyaj yapar Virgul1 teşvik ve hevesin bir karışımı söz konusu Makyaj kadınlardakadınlar neden makyaj yapar Virgul1 diğerleriyle ilişki kurulmasına ve zevk duyulmasına katkıda bulunuyor” diye ekledi

Bilim adamları araştırmadan öncekadınlar neden makyaj yapar Virgul1 kadınların makyajdan sonra pozitif hisler içine girdiklerini düşünüyorlardı

Bunun kadınlar arasında yapılan bir araştırma olduğunu hatırlatan bilim adamlarıkadınlar neden makyaj yapar Virgul1 bir erkek sabah traş olduğunda ve yüzüne traş kolonyası sürdüğünde de benzeri hisler içinde olabileceğini söylediler

NEŞELİ
Azimli üye
Azimli üye
NEŞELİ

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 16/11/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 722
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 38
Puan Puan : 1045

MesajKonu: Geri: kadınlar neden makyaj yapar   kadınlar neden makyaj yapar EmptyPerş. Ara. 03, 2009 10:49 pm

yaratılşındanmı ne kadın erkekten çok farklı tabi ben kendim için yapıyorum makyajı kendimi iyi hissediyorum bi sürme bile çok degiştiriyor
ADMİNE
Forum Sorumlusu
Forum Sorumlusu
ADMİNE

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 13/10/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1767
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 580
Puan Puan : 3484

MesajKonu: Geri: kadınlar neden makyaj yapar   kadınlar neden makyaj yapar EmptyPerş. Ara. 03, 2009 11:21 pm

Bende makyajsız dışarı çıkmayanlardanım...Makyaj yapınca kendimi iyi hissediyorum..Yapmayıncada hasta gibi hissediyorum kendimi...

Paylaşımın için teşekkürler...
sebil
Amatör Üye
Amatör Üye
sebil

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 17/11/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 404
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 48
Puan Puan : 641

MesajKonu: Geri: kadınlar neden makyaj yapar   kadınlar neden makyaj yapar EmptyCuma Ara. 04, 2009 12:07 am

bu bir alışkanlık sanırm ,ben hiç makyaj yapmam
makyajlı sokağa çıksam ozaman kendimi garip hissededrim sanırm
yubame
Kadıncamoderatör

Kadıncamoderatör
yubame

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 20/11/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 280
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 47
Puan Puan : 375

MesajKonu: Geri: kadınlar neden makyaj yapar   kadınlar neden makyaj yapar EmptyCuma Ara. 04, 2009 11:41 am

emeğine sağlık canımcım bende dışarı makyajsız çıkmayanlardadım kendimiiyi hissediyorum sanki güvenime güven ekiyormuşum gibi geliyor.
Meva
Amatör Üye
Amatör Üye
Meva

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 16/11/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 118
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 13
Puan Puan : 133

MesajKonu: Geri: kadınlar neden makyaj yapar   kadınlar neden makyaj yapar EmptySalı Ara. 08, 2009 7:19 pm

bende makyaj yapmam makyajıda kendime yakıştırmam.böyle daha mutluyum ve pozitif hisler içindeyim kadınlar neden makyaj yapar 633528 kadınlar neden makyaj yapar 651624

kadınlar neden makyaj yapar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Güzel Makyaj Yapmanın Puf Noktaları! Güzel Makyaj Sırları! (gözler)
» Hızlı Makyaj Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler
» arı nasıl bal yapar....
» genç görünmek için makyaj önerileri
» Giysi Renklerine Uygun Makyaj Önerileri