DeRYaLı GüNLeR
Forumumuzdan Faydalanmak icin Üye Olun.. (:

Üye olduktan sonra katilimci olun ki sizleri yakindan taniyalim, bunun icin kendinizi tanitmak ve paylasimci olmak yeterli olucaktir..

DeRYaLı GüNLeR Yönetimi.. (;

Hoşçakal
DeRYaLı GüNLeR
Forumumuzdan Faydalanmak icin Üye Olun.. (:

Üye olduktan sonra katilimci olun ki sizleri yakindan taniyalim, bunun icin kendinizi tanitmak ve paylasimci olmak yeterli olucaktir..

DeRYaLı GüNLeR Yönetimi.. (;

Hoşçakal
DeRYaLı GüNLeR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DeRYaLı GüNLeR

DeRYaLı GüNLeR Sitesine Hoşgeldiniz. Daha Fazlası için Üye Olun ...

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapcilek ,karpuz bebek yelegi Kayitol

cilek ,karpuz bebek yelegi

5 posters
YazarMesaj
yağmur
Süper üye
Süper üye
yağmur

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 19/11/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2175
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 147
Puan Puan : 4535

cilek ,karpuz bebek yelegi Empty
MesajKonu: cilek ,karpuz bebek yelegi   cilek ,karpuz bebek yelegi EmptyPtsi Kas. 30, 2009 10:21 pm

[tr][/tr]
" target="_blank" rel="nofollow">https://2img.net/r/ihimizer/img229/5559/wwfpurplestrip.gif">

cilek ,karpuz bebek yelegi S4032938

cilek ,karpuz bebek yelegi S4032939

cilek ,karpuz bebek yelegi S4032941

cilek ,karpuz bebek yelegi S4032942

cilek ,karpuz bebek yelegi S4032944

cilek ,karpuz bebek yelegi S4032945

nako pırlanta 1 yumak yeşil
nako pırlanta 1,5-2 yumak kırmızı ipin üzerinde şiş no farklı ama ben muntazam olsun diye 3 numara şişle yapıyorum
ben çilek yeleği 2 yaşa göre ayarladığım için ilmek ve yaprak sayısını fazlalaştırdım.
99 ilmek başayıp 5 sıra haroşa ördüm (yani 10 sıra) yaprağı düz tarafından yapacağız.
1 sıra:11 ilmek kenar bantı için haroşa,1 artır,3 ilmeği bir ilmek ters ör,2 ilmeği bir düz ilmek ör,1 artır,3 ilmeği bir ilmek ters ör,2 ilmeği bir düz ilmek ör,1 artır...sıra sonuna kadar 11 ilmek kenar bantı için haroşa
2.sıra :11 ilmek kenar bantı için haroşa,tüm ilmekler ters ,11 ilmek kenar bantı için haroşa
3.sıra:11 ilmek kenar bantı için haroşa,1ilmek artır 3 ilmek,düz,1 artır,1 ilmek düz,1 artır,3 ilmek düz,1 artır,1 ilmek düz,1 artır,3 ilmek düz,1 artır..sıra sonuna kadar 11 ilmek kenar bantı için haroşa
4.sıra:11 ilmek kenar bantı için haroşa, tüm ilmekler ters 11 ilmek kenar bantı için haroşa
5.sıra:11 ilmek kenar bantı için haroşa,1 ilmek artır,5 ilmeği düz,1 artır,1 düz,1 artır,5 ilmeği düz,1 artır,sıra sonuna kadar...11 ilmek kenar bantı için haroşa
6.sıra:11 ilmek kenar bantı için haroşa ,tüm ilmekler ters,11 ilmek kenar bantı için haroşa
7.sıra:11 ilmek kenar bantı için haroşa,1 ilmek artır,1 ilmeği düz ör,3 ilmeği bir ilmek ters ör,1 ilmek düz ör,1 artır,1 ilmek düz,1 artır....sıra sonuna kadar,11 ilmek kenar bantı için haroşa
bu şekilde yaprağın ortasında 7 eksiltme olana kadar yapıyoruz.sonra her düz sırada 3ilmeği bir ters ilmek örerek eksiltmeye devam edeceğiz,toplam artırma delikleri 20 sıra olunca yaprakların kenarından artırma yapmadan ortadaki 3 ilmeği bir ters örmeye devam ediyoruz bu işlemi tek tek yaprak yaprak yaparak kesiyoruz,burası biraz zor

ve kırmızı ipe geçip tek tek ilmek alıp örgüye devam edeceğiz.dilimli yaprak kısımlarında biraz zorlanabilirsiniz cünkü bu kısım patik örer gibi tel alıp dönülerek yapılıyor. ve bitirirkende 2 ilmek keserek bitiriyoruz ki oval şekilde bitirebilelim.en sonda da boncukları dikip
süslüyoruz.ben 3 kere söktüm biraz zorlandım ilmek sayısını 99 yaparken sizlere kolay gelsin:)

cilek ,karpuz bebek yelegi Makhinailek1g

cilek ,karpuz bebek yelegi Makhinailek1

cilek ,karpuz bebek yelegi Makhinailek2

Nurdan
Yeni Üye
Yeni Üye
Nurdan

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 17/11/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 32
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 2
Puan Puan : 61

MesajKonu: Geri: cilek ,karpuz bebek yelegi   cilek ,karpuz bebek yelegi EmptyPtsi Kas. 30, 2009 11:16 pm

EMEGINE SAGLIK GÜZELMIS
gizem
Amatör Üye
Amatör Üye
gizem

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 05/11/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 90
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 0
Puan Puan : 95

MesajKonu: Geri: cilek ,karpuz bebek yelegi   cilek ,karpuz bebek yelegi EmptySalı Ara. 01, 2009 3:40 am

emeyine saglik
yağmur
Süper üye
Süper üye
yağmur

MesajKonu: Geri: cilek ,karpuz bebek yelegi   cilek ,karpuz bebek yelegi EmptySalı Ara. 01, 2009 10:42 am

cilek ,karpuz bebek yelegi 737702
sebil
Amatör Üye
Amatör Üye
sebil

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 17/11/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 404
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 48
Puan Puan : 641

MesajKonu: Geri: cilek ,karpuz bebek yelegi   cilek ,karpuz bebek yelegi EmptySalı Ara. 01, 2009 1:57 pm

çok tatlı olmuş ellerine sağlık
NEŞELİ
Azimli üye
Azimli üye
NEŞELİ

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 16/11/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 722
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 38
Puan Puan : 1045

MesajKonu: Geri: cilek ,karpuz bebek yelegi   cilek ,karpuz bebek yelegi EmptySalı Ara. 01, 2009 3:01 pm

çok güzel duruyor gerçekten
yağmur
Süper üye
Süper üye
yağmur

MesajKonu: Geri: cilek ,karpuz bebek yelegi   cilek ,karpuz bebek yelegi EmptySalı Ara. 01, 2009 3:54 pm

cilek ,karpuz bebek yelegi 737702 arkadaşlar sizle rsağolun

cilek ,karpuz bebek yelegi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kız bebek yeleği
» bebek yeleği
» bebek yeleği
» bebek yeleği
» ahsen58 den bebek yeleği