DeRYaLı GüNLeR
Forumumuzdan Faydalanmak icin Üye Olun.. (:

Üye olduktan sonra katilimci olun ki sizleri yakindan taniyalim, bunun icin kendinizi tanitmak ve paylasimci olmak yeterli olucaktir..

DeRYaLı GüNLeR Yönetimi.. (;

Hoşçakal
DeRYaLı GüNLeR
Forumumuzdan Faydalanmak icin Üye Olun.. (:

Üye olduktan sonra katilimci olun ki sizleri yakindan taniyalim, bunun icin kendinizi tanitmak ve paylasimci olmak yeterli olucaktir..

DeRYaLı GüNLeR Yönetimi.. (;

Hoşçakal
DeRYaLı GüNLeR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DeRYaLı GüNLeR

DeRYaLı GüNLeR Sitesine Hoşgeldiniz. Daha Fazlası için Üye Olun ...

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapTüm Üyeler Okusun Kayitol

Tüm Üyeler Okusun

YazarMesaj
Admin
Forum Sorumlusu
Forum Sorumlusu
Admin

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/05/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 996
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 196
Puan Puan : 2558

Tüm Üyeler Okusun Empty
MesajKonu: Tüm Üyeler Okusun   Tüm Üyeler Okusun EmptyC.tesi Kas. 28, 2009 7:00 pm

Bir erkek bayan sitesi Kurabilir mi ? Evet Kurabilir Neden Kurmasın ki... Ben 18 yaşında Bir Admin olarak Bir bayan sitesi kurdum. Gayette hoş, güzel ve etkileyici bir site oldu . Kendimi Tebrik ediyorum. Peki Bu site bayanlara açtığım için dikkat edin Bayanlara dedim. ERKEK ÜYELİK tabi almıcam. Ben bir paylaşım sitesi açsaydım. Neden Erkek almıyayım . Kastımmı var sanki hem cinslerime Karşı ? - Hayır Tabikide . Erkekliğimi yargılayanlar bu yazılanları bence okusun.Ben şuan sizler için bir gayret ve sarf içindeyim.Bundan Şikayetçide Değilim. Ayrıca Admin : Erkekler için Kullanılan bir Terim Admine : Bayanlar için Kullanılan bir terimdir. Adımın Deryalı Admin Olmasına Rağmen Admine gibi Tepkiler Yersizdir. Şuan Tüm üyeler hallerinden memnun ve sitemiz Başarılı bir şekilde Yayın hayatını sürdürüyor. Bu açıklama Sadece İlerde bir sorun olmaması için Tarafımdan Yazılmıştır...

Tüm Üyeler Okusun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» YENİ GELENLER OKUSUN...
» Tüm Blokcu Bayanlar Okusun
» Kullanıcı Adı (Nick) Değişmek İsteyenler Okusun...