DeRYaLı GüNLeR
Forumumuzdan Faydalanmak icin Üye Olun.. (:

Üye olduktan sonra katilimci olun ki sizleri yakindan taniyalim, bunun icin kendinizi tanitmak ve paylasimci olmak yeterli olucaktir..

DeRYaLı GüNLeR Yönetimi.. (;

Hoşçakal
DeRYaLı GüNLeR
Forumumuzdan Faydalanmak icin Üye Olun.. (:

Üye olduktan sonra katilimci olun ki sizleri yakindan taniyalim, bunun icin kendinizi tanitmak ve paylasimci olmak yeterli olucaktir..

DeRYaLı GüNLeR Yönetimi.. (;

Hoşçakal
DeRYaLı GüNLeR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DeRYaLı GüNLeR

DeRYaLı GüNLeR Sitesine Hoşgeldiniz. Daha Fazlası için Üye Olun ...

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapKÜRTAJ OLAN BEBEĞİN SÖZLERİ Kayitol

KÜRTAJ OLAN BEBEĞİN SÖZLERİ

4 posters
YazarMesaj
ADMİNE
Forum Sorumlusu
Forum Sorumlusu
ADMİNE

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 13/10/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1767
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 580
Puan Puan : 3484

KÜRTAJ OLAN BEBEĞİN SÖZLERİ Empty
MesajKonu: KÜRTAJ OLAN BEBEĞİN SÖZLERİ   KÜRTAJ OLAN BEBEĞİN SÖZLERİ EmptyC.tesi Kas. 14, 2009 7:30 pm

5 Ekim: Bugün var edildim. Buradayım. Varım. Müthiş bir duygu bu. Var olduğumu henüz annem ve babam bilmiyor.
Bir elma çekirdeğinden bile küçüğüm. Ama ne de olsa, ben benim. Varım ya! Bu bana yetiyor. Henüz bedenim belli belirsiz, yüzüm yok ama, varlığımı ve benliğimi hissedebiliyorum. Bir kız olacağım ve baharda çiçekleri seveceğim.
19 Ekim: Biraz büyüdüm. Kımıldamam mümkün değil. Annem henüz farkında değil ama onun kanıyla besleniyorum. Kalbini dolaşıp gelen sımsıcak kan bana geliyor. Beni sevecek bir kalbin kıpırtılarını şimdiden hissediyorum. Annem beni çok sevecek. Annem için güzel bir sürpriz olacağım.
23 Ekim: Hiç göremediğim bir el ağzımı biçimlendirmeye başladı. Dudaklarımda onun dokunuşunu hissediyorum. Bu "el"in dokunduğu yerler dudağım damağım oluyor. Düşünün bir yıl sonra bu elin dokunduğu yerde tebessümler açacak, güleceğim. Dudağımdan ve dilimden sözler dökülecek. Herhalde önce "Anne!" diyeceğim. Anne duyuyor musun beni? Seninle konuşacağım. Sana güleceğim. Kimilerine göre hâlâ daha var değilmişim Nasıl olur? Varım ve gülücükler sunacak dudaklarım da olmak üzere ya Hem sonra bir ekmek kırıntısı ne kadar küçük olursa olsun yine ekmektir. Öyle değil mi anneciğim? Ah bir konuşabilsem!
27 Ekim: Bugün pek mutluyum. İçimde tatlı bir kıpırtı başladı. Artık bir kalbim var. Kalbim atmaya başladı. Hayatım boyunca böyle atıp duracak. Sevgilerle dolduracağım kalbimi. Tıpkı anneminki gibi... Annem bedeninde iki kalbin birden atmaya başladığını bilseydi ne kadar sevinirdi! Duyuyor musun anne?
2 Kasım: Her gün biraz daha büyüyorum. Kollarım ve bacaklarım da biçimlenmeye başladı. Hele bir büyüsün kollarım nasıl kucaklayacağım seni anneciğim. Şu ayaklarım da tamamlansın da, beraber çiçekli bahçemizde yürürüz. Belki birlikte okula gideriz.
12 Kasım: Ah evet Bunlar, bunlar ne kadar sevimli ve küçük şeyler. Aman Allah'ım parmaklarım da çıkmaya başladı. Bunlarla çiçek toplayacağım, annemin elini tutacağım, kalem tutacağım. Belki de güzel bir şiir yazacağım. Anneciğim, orada mısın? Ellerimi ellerinin arasına koymak için sabırsızlanıyorum.
20 Kasım: Oh, nihayet.. Annem doktora gitti. Burada olduğumu öğrendi.. Yaşasın! Doktor teyze özel bir cihazla gördü beni. Ultrason diyorlarmış. Resmimi bile çekti. Sevinmiyor musun anneciğim? Seneye kalmaz kollarının arasında olacağım
25 Kasım: Artık babam da burada olduğumu biliyor. Fakat henüz kız olduğumun farkında değiller. Onlara sürpriz yapacağım..
10 Aralık: Bugün yüzüm tamamlandı. Artık iki güzel gözüm, bir küçük burnum, dudaklarım ve yanağım var Anneme benziyorum galiba
13 Aralık: Artık çevreme bakabiliyorum. Etrafım çok karanlık ama olsun. Yine de mutluyum. Yaşıyorum ve varım. Kısa bir süre sonra gün ışığını görebileceğim, renkleri ve çiçekleri tanıyacağım. Rüyamda gördüm. Dünyada gökkuşağı diye bir şey varmış.. Onu çok merak ediyorum.. Anneciğim, babacığım sizin yüzünüzü de göreceğim. Tanışacağız. Mutlu olacağız. Gülüşeceğiz..
24 Aralık: Kulaklarım daha iyi duyuyor artık. Anneciğim, senin kalbinin seslerini duyuyorum. Benim kalbimin atışlarını da sen duyabiliyor musun? Hatta sesini bile tanıyabiliyorum. Sesin ne kadar tatlı Hiç duymadığım bir şey bu Güzel ve sağlıklı bir kız olacağım. Kollarında uyuyacağım, yüzüne bakacağım, o tatlı sesini dinleyeceğim. Benim için ninni de söyleyecek misin anneciğim? Sen de beni özlüyorsundur mutlaka Beni koklayacaksın.. Çok seveceksin, değil mi?
28 Aralık: Anne burada bir şeyler oluyor. Doktor abla neden mutsuz bakıyor böyle... Sen acı çekiyor gibisin. Kalp seslerin değişti... Sustun. Benimle niye konuşmuyorsun anne? Anne Anne Anneciğim Yüzümde soğuk bir şey hissediyorum. Anne, yüzümü parçalıyorlar... Anne bir şeyler yap Anne Kolumu çekiyorlar anne Canım yanıyor anne... Anne Ayaklarımı parçalıyor bu şey anne... Beni sana bağlayan damarı kopardılar anne Anne kalbimi parçalıyorlar. Anneciğim.... Anne... Anne.. An.?!

Ah! Kürtajınız ta-mamlandı hanımefendi. Geçmiş olsun !..

En son HasretimSana tarafından Paz Kas. 15, 2009 11:46 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Admin
Forum Sorumlusu
Forum Sorumlusu
Admin

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 27/05/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 996
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 196
Puan Puan : 2558

MesajKonu: Geri: KÜRTAJ OLAN BEBEĞİN SÖZLERİ   KÜRTAJ OLAN BEBEĞİN SÖZLERİ EmptyC.tesi Kas. 14, 2009 8:08 pm

KÜRTAJ OLAN BEBEĞİN SÖZLERİ 29734 çok kötü oldum ya
Bunu herkesin okuması gerek diye düşünüyorum.Özellikle Kürtajı düşünen hanımlara sesleniyorum. Bu bir senaryo değil.Gerçek bir Yazıdır.Belkı en hafifi Budur ama eminiz ki içerdi ki can daha da güzel düşünüyor...Biz Dışarda Onlar içeride ...Bizim nasıl dışarıda olmaya hakkımız Varsa onlarında hakkı vardır. Ve hiçbir yavru dünyaya Bomboş olarak gelmiyor.Her gelen Yavrunun bir amacı ve gayesi Vardır.Ve her gelende Rahman Katından Bir Hediyedir.Bir Hediye Heleki Yaratıcıdan bir hediyeyi Kimsenin Bu şekilde geri çevirmeye Hakkı yoktur...Hesabı verilmez...Cinayettir...Karşı Gelmektir...
İnsan hayatı Bu kadar Kolay ve ucuz olmamalı
Amine
Amatör Üye
Amatör Üye
Amine

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 11/10/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 419
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 25
Puan Puan : 578

MesajKonu: Geri: KÜRTAJ OLAN BEBEĞİN SÖZLERİ   KÜRTAJ OLAN BEBEĞİN SÖZLERİ EmptyC.tesi Kas. 14, 2009 10:11 pm

bu hikayeyi daha önceden biliyordum ilk okuduğumda şok olmuştum resmen ağlamıştım çok ama çok kötü üzücü bir durum rabbim başına böyle olaylar gelen annelere merhamet etsin af eylesin KÜRTAJ OLAN BEBEĞİN SÖZLERİ 785201
piko1
Yardımcı Admin

Yardımcı Admin
piko1

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/10/09
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1185
Teşekkür Edildi Teşekkür Edildi : 77
Puan Puan : 1479

MesajKonu: Geri: KÜRTAJ OLAN BEBEĞİN SÖZLERİ   KÜRTAJ OLAN BEBEĞİN SÖZLERİ EmptyC.tesi Kas. 14, 2009 10:40 pm

KÜRTAJ OLAN BEBEĞİN SÖZLERİ 29734 KÜRTAJ OLAN BEBEĞİN SÖZLERİ 29734 KÜRTAJ OLAN BEBEĞİN SÖZLERİ 29734

KÜRTAJ OLAN BEBEĞİN SÖZLERİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Karanlığıma İnat Var Olan Güneşime
» kolay ve şık bır boyunluk ömek istıyorum fıkrı olan var mı?